Skocz do zawartości
Jack Strong

Nieoczekiwane wylaczanie sie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z M9, telefon gasnie i nie reaguje. Przykladowo bateria ma 100% telefon sie wylacza po podlaczeniu do ladowania pokazuje 33%. Telefon mozna obudzic tylko podlaczajac do ladowania, wtedy pokazuje ladujaca sie baterie i po nacisnieciu przycisku zaczyna ladowac sie system. Ktos ma jakas porade co z tym zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria do wymiany lub moduł zasilania.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oplaca sie naprawiac, czy raczej srednio?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Feat

Witam mam problem z moim HTC, a mianowicie podczas ładowania telefon sam z siebie zaczął się wyłączać i włączać (do logo HTC). Za którymś razem się włączył ale dalej są problemy. Nie mogę włączyć niektórych aplikacji, nie mogę wyświetlać wideo w aplikacji "Galeria", nie mogę odinstalować niektórych aplikacji. Próbowałem Hard Reset, ale gdy zatwierdzam opcję Hard Resetu telefon resetuje się i jak wcześniej pisałem włącza się tylko do logo HTC aż po pewnym czasie się włączy. Niestety gwarancji już nie ma 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam taki sam problem jak autor wątku więc się podpinam. Dokładnie te same objawy, telefon wstaje tylko po podpięciu do ładowania, Wyłącza się kiedy mu pasuje;/  z tą różnicą że sam zmienia mi ustawienia np ikony na kartach i w przyborniku i wyświetla czasem komunikaty jak by był 1 raz włączony typu samouczek.  Mam zamiar zrobić reset za chwilę chociaż wątpię czy to pomoże. Moje pytanie brzmi czy oprócz baterii siada moduł zasilania czy też pamieć?? Warto naprawiać czy dać sobie spokój i kupić nowy telefon. Zawiodłem się na telefonach HTC  flagowce pfff dramat. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi