Skocz do zawartości
PeterMike

Etui, pokrowce...

Rekomendowane odpowiedzi

Futerał jest ten sam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kechup

Ale telefony mają inną budowę i mogą mieć inne materiały np. gorillaglass i przykładowo jednego będziesz rzucał i nic się nie stanie a drugi momentalnie pęknie.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 12.08.2017 o 01:05, kosmaty69 napisał:

jakieś opinie, jak się sprawuje?

Wkleję to co napisałem w innym wątku bo dotyczy to Twojego pytania:

Gdy przyszła do mnie obudowa Spigen Armor, nawet jej nie zakładałem na telefon, od razu zamówiłem Incipio DualPro, która (rzekomo) była testowana dla upadków z 3.7 metra. Mam w niej telefon od prawie dwóch miesięcy, użytkowany bardzo mocno, również w zapyleniu - żadnych przetarć na obudowie, która wygląda jak nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualnie używam tego fabrycznego case, ale raczej nie jest on dobrym zabezpieczeniem. Ten spigen za 80zł z allegro ze szkłem 3mk to dobry wybór czy mizerny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie sprawuje się Ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adif1

Szkło MK3 na u11 to folia obok szkła to nawet nie leżało
    Osobiście używam etuii spikena crystal
    Reszta jest słabo dobrana patrząc na budowę HTC

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście zdecydowałem się na etui https://www.spigen.com/products/htc-u-11-case-liquid-crystal-glitter

Na niebieskim U11 wygląda bardzo ładnie, jak gwiazdy na niebie. Więc nie jest gorzej aczkolwiek czuć że telefon jest grubszy o te kilka mm. Z tym że nie przeszkadza mi to bo przesiałem się z iP7Plus, który jest bardzo podobny gabarytowo.

Do tego folia https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/p/HTC-U11-3mk-HD-/37615

Pomiędzy brzegami folii a etui jest około 2mm po każdej stronie ale w ogóle to nie przeszkadza ani nie wygląda jakoś specjalnie źle. Gorzej gdyby było na styk i etui podważałoby brzegi folii. Telefon wydaje się w miarę bezpieczny w takim zestawie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do Spigen liquid nie jest tak zle, ja posiadam to + szklo molocco, tak jak na fotkach, praktycznie nie ma wolnej przestrzeni, 

minus to szkla klejone na ramkach - to juz nie to samo co zwykle szklo. Albo caly ekran albo plaska czesc lepszej przejrzystosci :)

Spoiler

20170821_125530.jpg

20170821_125442.jpg

20170821_125432.jpg

20170821_125418.jpg

Spoiler

20170821_125344.jpg

Edytowane przez DeTeMoto
    Grafika zawsze w SPOILERZE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kechup

Przyszło  Incipio DualPro  (kupon na 15 % wykorzystałem ) - zgrabniejsza i lżejszy niż "chińczyk" LEEGU  którego wcześniej zamówiłem, z drugiej strony strony mniej sztywne żeby działał HTC Edge Sene (ale nie tak jak Spigen Rugged Armor).

Warstwa która styka się z telefonem nie jest tak miękka jak guma w LEEGU - bardziej przypomina to Spigen Rugged Armor na którą jest dołożona warstwa twardego poliwęglanu (która jest miła w dotyku ale się palcuje i jest odrobinę śliska - oczywiście nie tak jak fabryczna obudowa czy gołe HTC U11). 

Rant jest wyraźny w około ekranu. Przez to że pierwsza warstwa nie jest z miękkiej gumy, trzyma kształt przy otworze ładowarki ale z drugiej strony nie wiem czy na rogach telefon nie jest gorzej chroniony - wg. mnie miękka guma lepiej by amortyzowała. Niby producent chwali się testem zrzutu z 3,7 metra - jakoś w to nie wierzę tym bardziej że konkurencyjna SEIDO Dilex chwali się 1.85 m drop testem gdzie ma o wiele większe gumowe rogi.

Chwili obecnej nie ma nic lepszego w moim zasięgu jeśli chodzi o ochronę U11 -  jest jeszcze jedna obudowa SEIDO HTC U11 Dilex https://www.seidioonline.com/product/htc-u11-dilex/  ale cena wysyłki z Hongkongu jest praktycznie równa cenie obudowy (29 $) co jest chore bo Incipcio przesłało mi ze USA za 15 $ . 

Spoiler

Bez-nazwy-11.thumb.jpg.2c030479d6161200480fba4659402bcb.jpg

Edytowane przez Kechup
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi