Skocz do zawartości
PeterMike

Etui, pokrowce...

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem U11.
    Z tej racji, iż bardzo dbam o swoje telefony chciałbym możliwie najlepiej zabezpieczyć, jednocześnie nie tracąc na wyglądzie urządzenia.
    Na tą chwilę zastanawiam się nad zestawem 
    SPIGEN LIQUID CRYSTAL + SZKŁO HARTOWANE MOCOLO TG+3D
    Czy dla takiego zestawu jest jeszcze jakaś sensowna alternatywa? Znacie jakieś inne sposoby na zabezpieczenie, inne solidne case, szkła?
    Ewentualne zakupy zagraniczne też wchodzą w grę.
    To jest dobry zestaw, chociaż sam nie używam szkła na ekran. SPIGEN LIQUID robi swoją robotę, ale polecam chyba bardziej RUGGED ARMOR, bo jednak fon lepiej w nim wygląda. Całkiem niezły jest jeszcze INCIPIO DUAL, ale jak dla mnie za gruby. Kumpel używa plecki MOFI Slim na swojego U11 i chwali sobie mocno, ale tego nie znam, nie dotykałem, więc zmilczę :-D

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pazikk

Liquid crystal po pewnym czasie zapewne zrobi się żółty. Ja wziąłbym czarny rugged armor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, remimar napisał:

To jest dobry zestaw, chociaż sam nie używam szkła na ekran. SPIGEN LIQUID robi swoją robotę, ale polecam chyba bardziej RUGGED ARMOR, bo jednak fon lepiej w nim wygląda. Całkiem niezły jest jeszcze INCIPIO DUAL, ale jak dla mnie za gruby. Kumpel używa plecki MOFI Slim na swojego U11 i chwali sobie mocno, ale tego nie znam, nie dotykałem, więc zmilczę :-D

że niby w Rugged wygląda lepiej? :D Chyba jednak nie chciałbym zakrywać tyłu telefonu :)
    Masz może real photo tego MOFI Slim, bo jak wyszukuje w google to jakoś nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak to ma wyglądać na U11.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwierz, że mam oba etui Spigena i uważam, że Rugged lepiej wygląda :-) A mam niebieskiego U11. Mofi nie widziałem i nie mam żadnej foty. Wiem, że kumpel kupił na Allegro jakiś tydzień temu - tam poszukaj. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raf1943

Po co wy się spieracie w którym etui fon wygląda lepiej. Każdy ma swój gust.
    Ja lubię stokrotki i są ładniejsze niż tulipany. [emoji2][emoji1]

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt się nie spiera, czysta dyskusja i wymiana poglądów :)
    Kupiłem SPIGEN LIQUID i zobaczymy, na dzień dzisiejszy jest ok.
    Nadal jednak, będę szukał i mam oczy otwarte na jakieś dobre case do U11. Jeśli znajdziecie coś ciekawego to dajcie znać :)

Mniej zadowolony jestem z tego szkła Mocolo. Wygląda ładnie, bo w zestawie z case idealnie cała powierzchnia wyświetlacza jest zabezpieczona jednak...
    -palcuje się mocno

-w słoneczny dzień dość mocno odbija światło
    -na obierzach wyświetlacza delikatnie odstaje (nie jest to widocznie, bo ładnie to wygląda, jednak podczas dotyku czuć jak delikatnie ugina się szkło)
    -minimalne złe docięcie na trójkąt i kwadrat
    -efekt tęczy 

Jednak jak na "tyle" wad, szkło jak na pierwszą i szybką ochronę wyświetlacza jest ok. Już dziś trzeba szukać jakiejś lepszej alternatywy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Freta

Hej Panowie/Panie jakie szkło na U11 polecicie ? warto się interesować tymi szkłami z ramką w ogóle?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teczix

Muszę zmienić etui bo oryginalny pęka w rogu, znacie może coś podobnego do oryginalnego case tylko mniej rysującego się i trwalszego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Uwierz, że mam oba etui Spigena i uważam, że Rugged lepiej wygląda :-) A mam niebieskiego U11. Mofi nie widziałem i nie mam żadnej foty. Wiem, że kumpel kupił na Allegro jakiś tydzień temu - tam poszukaj. Pozdro.

Jak tam u kolegi ten Mofi? U mnie nie wytrzymał nawet 3 tygodni, przycisk zasilania się ułamał i zastanawiam się co robić dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4imb0t

Obecnie posiadam Spigen Rugged Armor i jest dla mnie za duże. Wobec tego szukam najcieńszego dostępnego etui, które chroni wyświetlacz. Znajdzie się coś takiego?

@remimar @baniaftw może ktoś z was zrobić zdjęcia tego Mofi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi