Skocz do zawartości
kuba6593

Android 7 dla A-3 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zassalem 7.0 T-Mobile bez OTA i zainstalowalem Odinem na XEO 6.0.1. Od razu zrobilem roota i wywalilem mase niepotrzebnych rzeczy. 

Na razie testuje. 

pozdr.

Po jednym dniu testow 7.0. Chodzi plynnie, zwiech nie zauwaylem. 

Po swiezej instalacji mialem problem z LTE. Dzialalo tylko 3g. Okazalo sie, ze domyslnie wlaczyl sie profil heyah internet.

I co najwazniejsze z bateria jest lepiej. Pierwsze 24h wifi only - caly czas zabawa - telefon pracowal 23h45min a SOT 5h15min.

W zyciu takiego SOT na 6.0.1 nie widzialem, moj najlepszy wynik byl 3h30min.

Zawartość dodana

Od kilku dni, po testach roznych custom romow, wrocilem do stockowego N7 bez root'a. Podstawowe aplikacje+ wylaczenie za pom. BK Disablera smieci. 

Wydajnosc zadowalajaca, nie gram wogole. W drodze do pracy mp3. WiFi i LTE wlaczone non-stop, lokalizacja okazyjnie do programu finansowego. 

Ostatni czas pracy na baterii - 43 godz. SoT 4godz.2 min.

Edytowane przez Artur35
    Połączenie dwóch postów następujących po sobie, tego samego użytkownika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xut2zs

A macie tryb atomatycznego oszczędzania energi jak w 6.0.1 ? Bo od wczoraj jak mam 7.0 to już tego nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ustawieniach wchodzisz w konserwację urządzenia, następnie (w lewym dolnym rogu) wchodzisz w baterię i tam wybierasz tryb oszczędzania energii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skrot

Aktualizować do 7, czy nie? Jakieś konkretne ZA i PRZECIW?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Coz, trudno wymienic konretne za a tym bardziej przeciw. Po prostu działa. Mam wrazenie, ze bateria wytrzymuje dłuzej i lepsze jest zarządzanie pamięcią.

Z drugiej strony czekanie na 7 bylo dlugie, wiec mam dawno zrootowany telefon, przetestowane kilka custom romow. Teraz siedze na orginalnym 7.0 zrootowanym i ustawionym pod siebie poprzez kilka programow ktore wymagaja roota.

pzodr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

mam pytanie - czy da się wrócić w miarę bezproblemowo do 6 ?

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Techniacz

Stockowy 6+ Odin i pójdzie.

pozdr.

Edytowane przez camdell
    Nie cytujemy posta poprzedzającego ! Używamy przycisku "@(Wspomnij obok logo)" lub piszemy "@up" (pkt 4.6 Regulaminu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RONINN

Witam wszystkich , odświeżę odświeżę temat może ktoś jeszcze posiada  [a3 2016] zakupiłem tanio model z wyprzedaży sklepowej , jest w nim android 5.1 oczywiście zgłosił się update do 7 nougat , który przerwałem z powodu wcześniejszych usterek w tym modelu z problemem ładowania itp wyczytanych na forum . Pytanie czy warto aktualizować czy bateria szybciej się rozładowuje na NOUGAT w tym modelu oraz czy usterki zostały usunięte , czy jednak pozostawić Loliipop ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam wszystkich , odświeżę odświeżę temat może ktoś jeszcze posiada  [a3 2016] zakupiłem tanio model z wyprzedaży sklepowej , jest w nim android 5.1 oczywiście zgłosił się update do 7 nougat , który przerwałem z powodu wcześniejszych usterek w tym modelu z problemem ładowania itp wyczytanych na forum . Pytanie czy warto aktualizować czy bateria szybciej się rozładowuje na NOUGAT w tym modelu oraz czy usterki zostały usunięte , czy jednak pozostawić Loliipop ?
    Z tego co pamiętam, to na stockowej 7.0 telefon działał całkiem nieźle, ale szybko wszedłem w custom romy. Odblokowane 4 dodatkowe rdzenie dawały niezłego kopa dla takiego malucha jakim jest a3 2016. Miałem na stałe włączone dane komórkowe i WiFi i ladowalem właściwie co wieczór, choć jakbym się uparl to do 1,5-2 dni bym dociagnal. Wolałem szybkość kosztem częstotliwości ładowania.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RONINN

Andrzeju telefon mam na gwarancji ale poświęcił bym ją na rzecz dobrego custom roma tylko najmniej drenującego baterię najbardziej mi na tym zależy i w miare stabilny firmware znalazłem coś takiego ale nie wiem czy nie uwale telefonu   [email protected]  czy można to wgrać na nougat ktoś to testował ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi