Skocz do zawartości
Alex_Megane

Jak zablokować lub wyłączyć S VIEW ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
    Przyszedł do mnie właśnie cover/etui dla mojego Samsunga Galaxy A5 2015 typu ClearView.
    Problem leży w tym, iż rozwiązanie tegoż case'u nie zostało przemyślane, i aby na zamkniętym etui możliwe było przenoszenie dotyku na ekran potrzebny jest magnez, który jest zawarty w tym etui i działa dobrze, lecz jednak nie do końca, ponieważ samo przyłożenie magnezu wywołuje otwarcie okienka S-VIEW, a to już efekt niepożądany przy etui CLEARVIEW, gdyż powinienem mieć możliwość manipulacji całym ekranem. Ba! Całym telefonem tak jak gdyby był bez żadnego etui.

Próbowałem działać z samym magnezem, ale albo znika S-View i mam cały telefon do dyspozycji, ale równocześnie dotyk nie reaguje przez etui, albo właśnie dotyk na zamkniętym działa, ale co z tego, skoro podświetla się tylko część ekranu w formie S-View z max okrojoną funkcjonalnością.

Rozwiązaniem jak podejrzewam będzie systemowe zablokowanie/wyłączenie na stałe funkcji S-View. Czy ktoś mógłby mnie nakierować jak tego dokonać? Będę bardzo wdzięczny, gdyż chcę osiągnąć 100% funkcjonalności tak ciekawego etui, natomiast jeśli się nie uda, będę zmuszony je odesłać. Z góry bardzo dziękuję!

Pozdrawiam
                                                                          Alex_Megane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi