Skocz do zawartości
Marekcorny

Samoczynne aktualizacje Galaxy Apps

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś wie jak poradzić sobie z moim problemem?

A mianowicie mój tel.sam aktualizuje aplikacje Samdung Galaxy Apps i Internet Browser pomimo wyłączonych wszelkich automatycznych aktualizacji nawet w sklepie Play jeśli tulko połączy się z Wi-Fi.A przy danych komórkowych tylko powiadamia.A nie chce tego bo mam mało pamięci.Pomóżcie

Edytowane przez camdell
    Tytuł został zmodyfikowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@camdell

Wyłączyłem.Odinstalowałem aktualizacje potem chciałem to samo zrobić na starej wersji która się już nie chciała włączyć i nic.Dalej instaluje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj @camdell

Próbowałem i tego już wcześniej.Galaxy Apps i tak się aktualizuje.Muszę sie z tym pogodzić ale dzięki Twojej pierwszej radzie po wyłączeniu aktualizacji(o czym nie wiedziałem) w aplikacji Iternet(przeglądarka od Samsunga) przestał się aktualizować.

Zawartość dodana

Kurcze...Nie chcę łamać zasad i bez obrazy ale nie czysto macie to tu zrobione.Mam problem z innym tel.Znalazłem model Lg l9 i nie wiem jak się podpiąć do odpowiedniego tematu.Nie rozumiem tego.

A problem taki.Siostrzenica mi przyniosła LG L9 który zdechł.Moim zdaniem coś ze systemu usunęła.Jak sie go włącza to wyświetla sie tylko logo LG i tyle.Jak robie hard reset to sie pojawia przewrócony robocik z wykrzyknikiem na czerwonym trójkącie.Nie mogę znaleźć na necie jak wejść w tego boota czy coś żeby go zresetować.Próbuje różnych kombinacji klawiszowych i nic nie reaguje.Jak go zreanimować?

Edytowane przez Artur35
    Połączenie dwóch postów następujących po sobie, tego samego użytkownika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi