Skocz do zawartości
memphis21

LG G4 - bateria, dyskusja, statystyki

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku myślałem, że dołączona ładowarka obejmuje już szybkie ładowanie, bo faktycznie szybko jest w stanie naładować baterię do 100%, jednak są jeszcze te wspierające Quick Charge 2.0.

Poniżej porównanie, które znalazłem w sieci:

http://www.phonearena.com/news/The-LG-G4s-battery-recharges-23-faster-with-a-QuickCharge-2.0-charger...-or-a-Samsung-rapid-charger_id69692

Wychodzi na to, że "turbo ładowarka" jest o 23% szybsza (127 min. pełnego ładowania na standardowej LG a 98 min. na szybkiej).

Wybór już chyba jest kwestią indywidualnych preferencji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie standardowa jest całkowicie wystraczająca. ładuje w nocy, i nie ma znaczenia ile, byle na rano była już gotowa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Posiadam Lg G4 do którego kupiłem etui circle, dzięki  któremu ładuję telefon na bezprzewodowej ładowarce QI LG WCD-100 LG. Problem w tym że telefon ładuje się 2% po czym ładowanie zostaje przerwane. 

Posiadam także inną ładowarkę QI - dysk, która telefon ładuje do 100% jednakże  po naładowaniu zawiesza telefon!!! 

Nadmieniam, iż obie ładowarki QI posiadam już ponad rok na których cały czas ładuję telefon Nexus 5,  galaxy S4, tablet Nexus 7 2013 i nigdy żadnych problemów z ładowaniem tych urządzeń nie miałem.

i teraz pytanie czy telefon jest uszkodzony czy etui.

czytałem na innym portalu, że lg ma wydać łatkę, albo już ją wydał lecz telefon w aktualizacji narazie nic nie widzi.

Edytowane przez wi76tek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie nie ma żadnych problemów, wiec albo obudowa jest padnięta albo coś z telefonem. Mam taki zestaw jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Na ##### są zachwyceni bateria w G4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

Czy ktoś przez noc też traci 10% baterii? To jedyny mój problem w tym telefonie. Podłączam go zazwyczaj na noc, ale różnie bywa.

8152009c7f22c04d8ad129f32e1b58e2.jpg11eca848834915e806df07862a4d7eba.jpg9a9c06b956479d3f4c2bf96ba41777c3.jpg

Lokalizacja wyłączona. Synchro i wi-fi włączone.

Wysłane z LG G4

Edytowane przez bartekc00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli chodzi o baterię to wydaje mi się że po wczorajszej aktualizacji jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! mam problem z moją G4 , a telefon dostałem 2 dni temu... otóż zainstalowałem sobie kilka podstawowych aplikacji (Facebook ,Messenger , Snapchat itp.) , naładowałem telefon na 100% i w przewidywanym czasie zużycia baterii pisze mi 6h i tak jest w rzeczywistości :/ spojrzałem na informacje procesora (w Antutu) i widzę że 4-5 procesorów działa na 1.4 - 1.8 GHz :/ co może być powodem takiego wyładowania baterii/ zużycia procesora ? :/ btw. usuwam wszystkie aplikacje w tle.

EDIT---

Nie wyskakuje mi nowa aktualizacja przy sprawdzaniu :/ nadal mam V10a-260-06

Edytowane przez Skeyter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

Sprawdź w zuzyciu baterii co zużywa. Jeśli aplikacja to ją odinstaluj. Najwyżej zrób wipe skoro dopiero drugi dzień. Jak nie pomoże to wada baterii/telefonu

Jak nie ma aktualizacji to może być telefon od operatora.

Wysłane z LG G4

Edytowane przez bartekc00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

okej , spróbuję i potestuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi