Skocz do zawartości
Dragen1

Telefon wariuje

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu telefon dziwnie się zachowuje. Zaczęło się od blokowania ekranu. Po wciśnięciu przecisku telefon w ogóle nie reagował albo odwrotnie zbyt mocno - migał wyświetlacz. Czasami sam się wyłączał pomimo naładowanej baterii. Przywróciłem ustawienia fabryczne i było wszystko jak dawniej do dnia dzisiejszego. Znów zaczął wariować przy blokadzie ekranu i wyłącza się częściej niż wcześniej. Nawet kilkukrotnie podczas 15min. Co prawda często baterię nie ładowałem do końca. Nie raz też zaczynałem ładować baterie w kilku procentach naładowana. Co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy ostatniej awarii telefonu wymieniłem przycisk blokady oraz baterię. Był spokój do niedawna. Telefon znów wariuje. Systematycznie coraz bardziej. Zaczęło się samoistnego wyłączania. Po uruchomieniu bateria z 93% miała 30 % i tak po każdym uruchomieniu 90%, 2% nagle 67%. Czasem nawet nie chce włączyć się podczas podpięcia pod ładowarkę. Czy telefon jest do wyrzucenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamontowałem nową baterię. Drugi raz w przeciągu kilku miesięcy. Niestety w niczym to nie pomogło. Telefon cały czas się wyłącza. Myślę jeszcze raz wymienić przycisk blokady i dać tym razem do innego serwisu aby mi go zalutowali. Czy jest sens go jeszcze naprawiać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi