Skocz do zawartości
Micha@l_

Oglądanie wideo/foto na SmartTv z poziomu P10 LITE

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia jak mogę przesłać np. film nakręcony telefonem na Smart Tv Samsung, poprzednio używałem LG i jak włączałem plik wideo to miałem w rogu taki"ekranik" i za pomocą tego wybierałem inny ekran, a że TV mam połączone do jednej sieci to mogłem przeglądać filmy i zdjęcia na TV. Tutaj nie widzę takiej opcji, czy ktoś coś może pomóc w tej kwestii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszak

Nie jestem pewny ale opcja przesyłania obrazu bezpośrednio z telefonu jest dostępna gdy mamy telefon i tv tej samej firmy. Miałem Sony m4 aqua i tv Sony i wtedy też miałem ta opcje teraz niestety nie mam. Wiem że można w sklepie play znaleźć odpowiednie programy do przesyłania po WiFi. Jeśli ktoś wie coś więcej niech da znać [emoji5]

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem LG G Flexa 2 a telewizor mam Samsung Smart, więc chyba nie chodzi tu o firmę tak do końca..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Firma tv nie ma znaczenia, ja posiadam tv philips 55puh6101
    Oraz P10L i normalnie przesyłam obraz, aczkolwiek według jest to dramat, strasznie klatkuje obraz na tv
    TV oraz tel musi być połączony przez WiFi do tej samej sieci, ale to chyba wiadome[emoji6]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak ten obraz przesyłasz?Masz jakąś apkę dodatkową, czy jest w ustawieniach coś, bo nie znalazłem..

Edytowane przez Gwozdek
    Nie cytujemy postów poprzedzających w całości. Używamy @up lub opcji Wspomnij (@ obok nazwy użytkownika).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miracast
    Apke mam philips coś tam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też miałem ten problem. Jeżeli ściagniemy na dół belkę powiadomień to na belce lub w jej rozszerzeniu znajdziemy "multi ekran" i należy go włączyć. Oczywiście musi być włączone wi-fi a tv i telefon muszą działać w tej samej sieci. Po wlaczeniu multi ekranu na pasku powiadomień pojawi się symbol dwóch kwadracikow nieco przesuniętych względem siebie, a przy wysyłanii zdjęć lub filmów dodatkowo kwadracik o wysyłaniu pliku. Przy włączania multi-ekranu telefon wyszukiwał tv z smart tv i w moim przypadku musiałem jemu wskazać ten jeden konkretny (gdyż mam w domu trzy sztuki). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

Mowa o DLNA, czyli systemie hostowania multimediów w sieci. P10Lite nie ma obsługi natywnej DLNA, można to jedynie zastąpić jakąś appką. W moim poprzednim LG G3 działało to obłędnie, nic nie cięło, w P10L też nic nie tnie, bo po prostu nie ma takiej opcji :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    18 godzin temu, rysiek2402 napisał:

Też miałem ten problem. Jeżeli ściagniemy na dół belkę powiadomień to na belce lub w jej rozszerzeniu znajdziemy "multi ekran" i należy go włączyć. Oczywiście musi być włączone wi-fi a tv i telefon muszą działać w tej samej sieci. Po wlaczeniu multi ekranu na pasku powiadomień pojawi się symbol dwóch kwadracikow nieco przesuniętych względem siebie, a przy wysyłanii zdjęć lub filmów dodatkowo kwadracik o wysyłaniu pliku. Przy włączania multi-ekranu telefon wyszukiwał tv z smart tv i w moim przypadku musiałem jemu wskazać ten jeden konkretny (gdyż mam w domu trzy sztuki). 

Dzisiaj przetestuję ten multiekran :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mrbc

Do smarttv od Samsunga najlepsza jest Samsungowa aplikacja Smart View, pozwala na przesyłanie zdjęc,  filmów i posiada pilota do tv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi