Skocz do zawartości
przemas22

Ochrona telefonu - etui, pokrowce, kabury

Rekomendowane odpowiedzi

Moge prosić o jakis link do tego etui.Od kogo dokladnie z chin brales

Edytowane przez Kristyan
    usunięcie nazwy telefonu z tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valdoo

Kupione na naszym popularnym portalu aukcyjnym, etui imak do mi 5x, wersja matowa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valdoo

Ja polecam etui imak w wersji mat, podobna faktura jak niegdyś na plecach oneplus one. Fajne, cienki i dobrze leży w dłoni. Ikonkę nie przeszkadzać też mam. Co do szkła hartowanego, chyba ciężko dostać takie, które idealnie dolega, zwłaszcza przy 2,5d. Osobiście mam i poleca folie 3mk matte, zakrywa tylko płaska cześć LCD, ale niweluje odbicia i nie palcuje się bardzo. 

Edytowane przez valdoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś kojarzy ten sklep i czy ich produkty są oryginalne? Fajne etui z twardej gumy za 40 pln, ale na allegro w oficjalnym sklepie Nillkina jest po 130 :

https://www.fostertechnologies.pl/pl/p/Etui-Nillkin-plecki-do-Xiaomi-Mi-A1/655

Ew, czy ktoś kojarzy inny dobry sklep albo dokładny model etui / kabury z miejscem na kartę, dowód etc. w klapce przedniej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valdoo

130 za kawałek plastiku? Ja za swojego imaka zapłaciłem 30 zł. A musi być oryginał? Za 40 zł może warto sprawdzić jaka jest jakość tego zamiennika ?. Może akurat będzie ok. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valdoo
    Kupował ktoś może takie etui: https://homescreen.pl/pl/etui-msvii-xiaomi-mi-5xa1-black-szklo.html Chciałbym coś podobnego do ringke slim jaki miałem na N5X: link

Fajnie wygląda, myślę, że za 35 zł można zaryzykować. Pytanie tylko, jak z ewentualną twardością tego tworzywa, czy nie będą powstawały rysy na krawędziach telefonu, no i jak amortyzacja w razie upadku. Osobiście uważam, że do ochrony, jednak coś gumowego lepiej się nadaje.  

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat w tym sklepie co linkowałem też mają to etui, może nie za 3$ ale tylko 30zł, tyle ze od ręki a nie 20-50 dni oczekiwania ;)

Może rzeczywiście wybiorę ciut grubszy ale bardziej wytrzymały :)

Dzięki za cynk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też brałem z allegro, ale Ali znam lepiej i szybciej znalazłem aukcje [emoji28]. Mogę polecić to etui, u mnie troszkę kulawo został wycięty otwór na flesz ale to kwestia milimetra [emoji41]

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi