Skocz do zawartości
sebishi

Moto Z2 Play - Dyskusja ogólna, wrażenia, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

A właśnie, czy te powerpacki nadają się w ogóle do noszenia 24/7? Jak mocno to się trzyma? Nie zsuwa się przypadkiem przy wkładaniu/wyciąganiu z kieszeni?

Czy to po prostu trzeba traktować jak powerbank i zakładać kiedy jest potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    20 godzin temu, piorab napisał:

Mod za 199,- był oryginalnie zapakowany z plombami - więc trudno powiedzieć

W takim razie to niezła cena. Gdyby to jeszcze był ten większy z osobnym gniazdem usb to można ładować raz na 4 dni. 

To pierwszy telefon, który u mnie wytrzymuje  dwie doby. 5-8h SOT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piorab
    Dnia ‎24‎.‎12‎.‎2017 o 10:21, meelten napisał:

A właśnie, czy te powerpacki nadają się w ogóle do noszenia 24/7? Jak mocno to się trzyma? Nie zsuwa się przypadkiem przy wkładaniu/wyciąganiu z kieszeni?

Czy to po prostu trzeba traktować jak powerbank i zakładać kiedy jest potrzeba.

Powerpack trzyma się bardzo mocno - przy odłączaniu go, można złamać paznokcia :))) Na pewno nie zsunie się tak bez powodu, chyba żeby walnąć telefonem o beton - wtedy może odpadnie.

dodana zawartość

Dnia ‎24‎.‎12‎.‎2017 o 12:35, maciej76 napisał:

W takim razie to niezła cena. Gdyby to jeszcze był ten większy z osobnym gniazdem usb to można ładować raz na 4 dni. 

To pierwszy telefon, który u mnie wytrzymuje  dwie doby. 5-8h SOT.

Ten większy niestety zniknął już z rtv-euro-agd, a potem nawet z ole-ole /kosztował tam 299,-/ Można dostać go jeszcze w innych sklepach ale za cenę trochę ponad 340 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, 

Odnośnie power Banku to właśnie jedzie do mnie ten z diodami z tyłu który można ładować bez konieczności rozłączania go z telefonem. Po paru dniach powiem wam o moich odczuciach. 

Odnośnie minusów telefonu to póki co znalazłem 2:

- Brak diody powiadomień ( można co prawda włączyć opcje przesuwania ręką nad ekranem aby wyświetlić powiadomienia ale jest to zbyt czułe jak dla mnie) 

- Kiedy ma sie lekko wilgotne palce czujnik linii papilarnych nie chce odblokować telefonu - często jak gram to właśnie pocą mi się palce i w między czasie odpisuję jeszcze na smsy i troche to irytuje kiedy ekran nie chce sie odblokować...

Mam pytanie odnośnie transferu  danych... Mam symbol dwóch strzałek w górę i w dół i przy nich wykrzyknik ( zdj w załączniku).

I za groma nie działa mi internet ... Próbowałem już utworzyć nowy APN, restet, zmiana gniazda sim itd... Czy ktoś się spotkał z czymś takim? 

Proszę o pomoc. 

image.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdź w ustawieniach w menu karty sim i wyłącz a następnie włącz transfer danych dla karty preferowanej. U mnie była taka sytuacja w roamingu, pomogło. 

Edytowane przez zdzich44

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez zmian. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj wejść na stronę operatora i wyślij SMS z konfiguracją. 

Miałem ten sam problem jak uruchomiłem telefon. 

Czytnik faktycznie nie łapie mocno wilgotnego palca. Po przetarciu tym samym palcem na bok już łapie. 

Zauważyłem też jeden błąd. Po wywołaniu trybu dzielonego okna nie można zmieniać ich wielkości. Na moto x style dało się to zrobić i szło bez problemu zmniejszyć Youtube'a do 1/4 ekranu a na reszcie pisać wiadomości lub odpalić przeglądarke. Tutaj jest tylko 50/50. 

Ktoś jeszcze tak ma? Soft najnowszy możliwy. 

Edytowane przez maciej76

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie na stronie chyba mają błędną konfigurację bo robiłem tak jak w instrukcji i nic. Dopiero jak zadzwoniłem pod *900 koleś poprowadził mnie tak jak powinno być. Już nie pamiętam co jest źle na stronie w każdym bądź razie już działa. 

A co do dzielonego ekrany to też tak mam że mogę pracować tylko na ekranie 50/50 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Grzywaczq A gdzie kupiłeś? Allegro?

Ja chyba na razie dam se na wstrzymanie, kosztuje to nie mało, a nie wiem czy w ogóle jest sens w moim przypadku. Mi ten telefon trzyma średnio ze 3 dni, a ładowanie do pelna jest błyskawiczne.

Bardziej niż na baterii zależałoby mi na poprawie ergonomii. Znacie jakieś "masywne" plecki co by dobrze poprawiały chwyt, chroniły aparat i zakrywały piny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rtx

Witam wszystkich. Ja zakupiłem IMAK Airbag matową i jest ok. Wystaje ponad aparat, chroni lepiej ranty przy upadku. To etui jest chyba najbardziej slim z tych masywnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi