Skocz do zawartości
sebishi

Moto Z2 Play - Dyskusja ogólna, wrażenia, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Mi na razie najbardziej wpadły w oko Spigen Liquid Armor i Rugged Armor. Ktoś miał z tym do czynienia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    może ktoś potwierdzi czy też ma podobny problemy z bluetooth? słuchawki, głośniki inne telefony i komputer nawet waga się łączą ale jednak nie wszystko np: gimbal Smooth-Q , pulsometr, terminal płatniczy już nie. Nie wiem czy ten typ tak ma czy jednak męczyć serwis. Ustawienia wszelkie możliwe przeszukane , włączane, wyłączane nawet facet z infolinii był pod wrażeniem ;-)
    Witam. Czy ktokolwiek potwierdza problem z bluetooth? Rozważam zakup z2p ale nie chciałbym żeby okazało się że nie będzie współpracował z moim Polar m400.

Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jedno pytanie. Lepiej brać ten większy moduł power pack? Czy jest to już pragnie grube. Sam używam Moto z style które ciebie nie jest

dodana zawartość

Miało być przesadnie grube.

dodana zawartość

Nie musi być idealnie cienki. Rozumiem że obiektyw w obu się chowa przed zarysowaniem. Warto dołożyć do większego czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piorab

Ja kupiłem ten cieńszy /i mniej pojemny/ i żałuję, bo nie można go doładować bez ładowania telefonu. Niby bzdura, ale czasem chciałbyś doładować tylko Moda, bo np. telefon już masz naładowany, a tu musisz spinać razemi ładować. Różnica w cenie to chyba jakieś 50 zł. Grubszy jest chyba o jakiś milimetr, ale wygoda będzie większa. Jeśli ktoś będzie nosił wszystko zawsze razem, to lepiej mieć ten cieńszy, ale jak to ma być jako bateria ratunkowa np. na wycieczkę w góry, to lepiej ten grubszy. Moim zdaniem warto dołożyć do większego :)

Edytowane przez piorab

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki bardzo za informację. Ja będę chciał nosić raczej cały czas więc wychodzi że lepiej ten cieńszy. Fajnie byłoby to wziąć do ręki ale jakoś nie ma okazji. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piorab

Hmm... Będę tego cieniasa sprzedawał na alledrogo, jako używany, ale tak naprawdę użyty został tylko 2 razy... może się skusisz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za propozycje. Dalej się waham bo z drugiej strony skoro to tylko około 1mm, a ja noszę telefon zwykle w torbie, plecaku itp. (nie w kieszeni) to czy nie lepiej jednak większy? Do tego jeszcze nie mam telefonu. Zastanawiam się czy to dobry czas. Moto x style kupiłem na samym początku (nie żałuję) ale względem ceny końcowej to zapłaciłem jak za przeszło dwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piorab

I słusznie. Lepiej ten większy. :) A jeśli chodzi o telefon to polecam bohatera tego wątku, Z2Play.

Mody można kupować, bo mają pasować do następnych telefonów. Ja właśnie zamówiłem ten większy. Jak będę mieć oba to zrobię jakieś małe porównanko, wkleję zdjęcia i coś tu napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będę bardzo wdzięczny jak wstawisz zdjęcia. Myślę że max 2-3 miesiące i ja kupię zestaw (telefon+powerpack). Nie spieszy mi się bo mam jeszcze x style ( bateria już rzadka ale jeszcze wytrzymam). W tym czasie może będzie premiera Z3, to cena może jeszcze coś drgnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak z jakością hifi na słuchawkach? Szukam dla żony, telefon do zdjęć kotów :-) i facebooka, nie mulący. Obecnie posiada P8.

Bardzo mnie ciągnie do tej motki mimo ze nigdy nie miałem jej w dłoniach(być może własnie dla tego).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi