Skocz do zawartości
amigo23

Aktualizacje oprogramowania.

Rekomendowane odpowiedzi

amigo23

Orange nie brandowany - aktualizacji brak...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topiq

No cóż mogę dać prócz screenów z telefonu? Nie jest to jakiś specjalny egzemplarz. Nawet specjalnie nie szukałem aktualizacji tylko sama się wyświetliła, że jest do pobrania. Identyczny model z tego samego pakietu telefonów służbowych mojego szefa nie ma tej aktualizacji. Nic mi nie przychodzi do głowy jakim kluczem idą te aktualizacje, bo to mój pierwszy Huawei. W Samsungu sprawdzałem na stronach z firmware zazwyczaj. W Huawei słyszałem że jest jakiś programik do tego, no i jeszcze pakiet HiSuite na PC.

Spoiler

HiSuite.png.c5f44753cf43fe678449c9a3f3d152ab.png

Żeby było ciekawiej Firmware Finder podaje najnowszą z 22 stycznia jako LX1C432B189 więc... nie ogarniam ich aktualizacji. A tej B184 nawet tam nie ma. Oczywiście żadna z tych wersji w FF nie jest zatwierdzona do instalacji.

Mały updejcik. Szefu też się aktualizacja ukazała, więc idzie, wolno i falami ale idzie.

Edytowane przez topiq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak kolega @topiq przekazał w środę po raz pierwszy że pojawiła się aktualizacja, poczekałem do następnego dnia i wykonałem telefon do jakiegoś biura obsługi klienta w huawei, miła Pani a owszem, potwierdziła że aktualizacja jest, idzie falami, nie mogą wszystko naraz bo im serwery padną, z własnej woli zaproponowała że może wysłać zgłoszenie o przyspieszenie czy wymuszenie aktualizacji, pobrała odpowiednie dane (imei) i tyle, aktualizacji niet, a ta wersja z końcówką 189 to chyba nie na wersje dual sim (podobno,  parzyste- dual sim, nieparzyste-single sim)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amigo23

Oho. Dostałem aktualizację. Szybka ponad 500Mb Nie wiem czy to od tego bo dawno nie miałem HiSiute ale po zainstalowaniu i podłączeniu telefonu zapytał mnie program czy ma wysłać IMEI by sprawdzić aktualizacje...

Edit: Dodali chyba coś co nazywa się Aktualizacja Link+

Edit2: Do aplikacji galeria dodano :Ostatnio usunięte. Apka aparatu nie ma chwilowego freez przy uruchamianiu. W wiadomości ach można uruchomić identyfikację złośliwych witryn.

Screenshot_20180126-202444.png

dodana zawartość

Już. Szybko poszło. Jeszcze zrobię factory reset. 

Screenshot_20180126-204220.png

Edytowane przez amigo23
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja Link+ i identyfikacja złośliwych witryn w wiadomościach były już na 172.

Ps. u mnie bez zmian, 172 na pokładzie:wnerw:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amigo23
    48 minut temu, dzanas69 napisał:

Aktualizacja Link+ i identyfikacja złośliwych witryn w wiadomościach były już na 172.

Ps. u mnie bez zmian, 172 na pokładzie:wnerw:

To widocznie nie grzebałem aż tak głęboko ... Mea culpa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kodi28

Firmware Finder for Huawei zassał mi PRA-LX1C432B188( w wersji FULL i mniejszej ), a przy próbach aktualizacji mam  Software install failed . Mam na pokładzie PRA-LX1C432B172 ,czy aktualizacje robi się jak P8 lite w dialerze wpisujemy *#*#2846579#*#* plik update  po rozpakowaniu w folderze dload 

Edytowane przez Immorta
    Czerwony kolor jest dla moderacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DNQ

Dziś i ja się doczekałem aktualizacji , do tego co koledzy pisali dodam że zdjęcia w ciemności wychodzą dużo lepiej ... 92bdedcd0dcad757def04f364ef7a342.jpg

PRA-LX1 Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co to masz za temat z ciemnym tłem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DNQ

Mono blue

7d1ba5239729e69c4ad7921ac4d3cfdc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi