Skocz do zawartości
bartekc00

[OnePlus 5T] Bateria - dyskusja ogólna i statystyki

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno nie sprzedadzą Ci samej baterii. 

Jest ryzyko albo trzeba dobrze poszukać albo mieć po prostu farta, że się trafi na dobry egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O nowej, oryginalnej baterii od OnePlus możesz zapomnieć bez wysyłania telefonu do nich. Poza tym nie szukaj oryginalnej baterii bo taka nigdy nie była sprzedawana. Zostają tylko i wyłącznie zamienniki. Najlepiej jest się sugerować opiniami innych kupujących. Nie każdy Chińczyk jest zły. Cena zależy od marzy, renomy, technologii, zazwyczaj. Jeśli nie cebulisz się na produkty za 1-2-3 złocisze a opinie są spoko tak więc powinno być spoko. Co jak co ale Twój telefonik też został wyprodukowany w Chinach, a jest super urządzeniem. Jeżeli bateria do OP5T jest taka sama co do OP5 to wydaje mi się że ten produkt będzie dobrym zamiennikiem. Nie miałem z nią do czynienia ale natknąłem się na nią kiedyś na jakimś innym forum i dodałem ją do listy obserwowanych. Planuję niedługo zamówić ją na zaś, tylko czekam na Android Q o ile wyjdzie jeszcze na ten telefon i zobaczę jak oryginalna bateria trzyma bo mam AccuBattery zainstalowane od kilku dni tak jak wcześniej napisałem sprawność baterii w % w tej aplikacji od 10-14 miesięcy jest taka sama także wątpię w wiarygodność tych pomiarów, bo jednak % uciekają szybciej.

https://s.click.aliexpress.com/e/cPPBxwoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak, gdybym nie miał rozbieranego telefonu i wyrobionych śrubek to na Twoim miejscu bym wysyłał najpierw do serwisu OP, a później gdyby nie chcieli czy wymyślali jakieś uszkodzenie mechaniczne, wymieniał na własną rękę. Ja jestem typem majsterkowicza i sam chce naprawić daną usterkę. Warto też śledzić oferty sklepu telesalon (bez reklamy), podzespoły mają dobrej jakości, wiadomo nie wiadomo czy oryginalne, ale bateria od nich kupiona działała o niebo lepiej od 2 letniego oryginału.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi