Skocz do zawartości
Gwozdek

Pytania do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Gaizka

Jak uruchomić opcje "always on" dla wyswietlacza ? U mnie zero informacji na wygaszonym ekranie

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mordrek82

W Bezpieczeństwo i Prywatność >Blokada Ekranu i Hasła >Informacje zawsze wyświetlane

Trochę to ukryte jest

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astelix

Niestety wyświetla się tylko data i godzina. Jak na taki telefon, za taką kasę to badziewne to jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niestety wyświetla się tylko data i godzina. Jak na taki telefon, za taką kasę to badziewne to jest.

A co ma się jeszcze wyświetlać? Film z YT? :-DWyświetlają się ikonki powiadomień, choć niestety tylko z aplikacji systemowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    astelix

No właśnie. Więc nie wyświetla się zbyt dużo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda to dokładne tak jak w telefonach innych producentów, jedynie w S8 była dodatkowo jakas wątpliwej przydatności kropkowana grafika.
    Założeniem AOD jest wyświetlanie informacji i powiadomień na zablokowanym ekranie jednocześnie maksymalnie oszczędzając energię. Każda dodatkowa treść, grafika, to kolejne świecące piksele matrycy, a więc zużycie baterii. I znów byłoby bicie piany na forum że jednemu przez noc znika 2% a drugiemu 5% ;-);-)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ace

Przesiadał się ktoś na 10pro z Mate 8? Czuć przeskok między modelami czy nie jest to jakoś bardzo zauważalne? Jeśli ktoś mógłby się podzielić swoimi przemyśleniami to byłbym bardzo wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie o aplikację "Pliki"

W Mate 9 w zakładce lokalne była możliwość przeglądania otoczenia sieciowego i plików udostępnianych w sieci lokalnej.

W Mate 10 nie widzę tej możliwości, jest tylko "pamięć wewnętrzna" i "sejf". 

Czy udało się Wam dostać do zasobów sieciowych aplikacją pliki na Mate 10 ? Może coś w jakiś opcjach powinienem włączyć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie jak działa skalowanie aplikacji w Huawei Mate 10 pro. Czy obraz który jest rozciągany na całej powierzchni ekranu jest ucinany trochę z góry i dołu? Mógł ktoś pokazać na filmiku jak to wygląda bardzo będę wdzięczny. Mam też pytanie czy takie aplikacje jak ipla, NETFLIX, TVNPLAYER mają skalowanie na cały ekran i jak to działa ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    benkas

A ja zapytam o słuchawki. W forumowej recenzji jest napisane że przeciętne. Mógłby ktoś rozwinąć temat. Nie ukrywam że dużo słucham muzyki na słuchawkach jak i na głośnikach.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi