Skocz do zawartości
Gwozdek

Pytania do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Mógł by ktoś dla mnie sprawdzić? 

Aplikacja filmy, systemowa. 

Oglądam film przychodzi wiadomość czatu na messanger. 

I tu pojawia się problem, telefon blokuje ekran, i podświetlane w kółko. Nie da się z tym nic zrobić. 

Dopiero ponowne uruchomienie urządzenia pomaga. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zem1

Nic takiego nie mam. Przychodzą mi wiadomości normalnie. Pokazuje się powiadomienie na belce i tyle. Zero problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@zem1 u mnie też tak było, ale jak już wyświetlil się dymek czatu to telefon samoistnie się blokował i restart tylko pomoga w moim przypadku :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ace

Powie mi ktoś jak sprawa wygląda z dostępnością akcesoriów do 10 pro? Przy Mate 8 miałem problem żeby znaleźć u nas nową oryginalną ładowarkę która obslugiwała szybkie ładowanie, musiałem szukać na aliexpress i niestety tamte kolo oryginalnych ładowarek nawet nie leżały. Zmieniło się to w jakimś stopniu? Można kupić w sklepach stacjonarnych oryginalne ładowarki sieciowe i samochodowe, szkła ochronne itd? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zem1

Ładowarki sieciowe do szybkiego ładowania są. Samochodowe też. Są te same co do Mate 9. Choć ceny nie małe. Szkło itp nie wiem chyba za wcześnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grendel

Problem jest z etui. U Spigena, Ringke, Stilgut nic nie ma. Na alledrogo są sztuki od Imaka i coś paskudnego od Nillkina. Bieda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ace

Ok dzięki, czyli nie jest tak źle. Szkło jeszcze zamówić mogę bo to nie duże koszty więc luz. Jeśli oryginalne ładowarki są dostępne to wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Czy u Was działa zabezpieczenie przed włączeniem wyświetlacza w kieszeni? U mnie zasłaniajac czujniki moge bez problemu nawet odblokować telefon. W Mate 8 działało to prawidłowo. Opcję tą można znaleźć w: Ustawienia/Inteligętna pomoc/Tryb wyłaczenia dotyku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qpak
    Dnia 3.12.2017 o 01:11, mariusz02212 napisał:

Oglądam film przychodzi wiadomość czatu na messanger. 

I tu pojawia się problem, telefon blokuje ekran, i podświetlane w kółko. Nie da się z tym nic zrobić. 

Dopiero ponowne uruchomienie urządzenia pomaga. 

Moja dziewczyna ma to samo, sprawdzałem z ciekawości w swoim honorze, i na androidzie 7.0 nie ma takiego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

mam pytanie czy wie ktoś gdzie są "aplikacje chronione". Nie ma ich w menedżerze telefonu ( przynajmniej u mnie). 

Problem jest taki że programy pocztowe np. Outlook czytają tylko same  tematy. Wyskakuje info o potrzebie dodania ich do aplikacji chronionych żeby działały poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi