Skocz do zawartości
ogryz

Huawei Mate 10 lite - ochrona wyświetlacza.

Rekomendowane odpowiedzi

adp44

Mam to http://allegro.pl/pancerne-etui-karbon-huawei-mate-10-lite-szklo-i7022309371.html?snapshot=MjAxNy0xMS0wM1QxMTo1MDo0Ni44MjRaO2J1eWVyO2JhZTdjMTA4MDEyMmYyOThkMWQ3MjEyNWIyNjEwNzY5NjVlOTkzMzk3YjBmYzQ4ZmMxYmQwMjQzOTJkNWE4ZTM%3D  na cały ekran i super etui. Podałem niektórym na PW bo nie chciałem robić reklamy. Zakrywa idealnie cały ekran. Dobrze przylega nie ma żadnych problemów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzamej
    2 godziny temu, adp44 napisał:

Mam to http://allegro.pl/pancerne-etui-karbon-huawei-mate-10-lite-szklo-i7022309371.html?snapshot=MjAxNy0xMS0wM1QxMTo1MDo0Ni44MjRaO2J1eWVyO2JhZTdjMTA4MDEyMmYyOThkMWQ3MjEyNWIyNjEwNzY5NjVlOTkzMzk3YjBmYzQ4ZmMxYmQwMjQzOTJkNWE4ZTM%3D  na cały ekran i super etui. Podałem niektórym na PW bo nie chciałem robić reklamy. Zakrywa idealnie cały ekran. Dobrze przylega nie ma żadnych problemów. 

eee powiem tak.

n

Mam to samo etui, od tego samego sprzedawcy. Spasowanie jest bardzo dobre, ale jeśli chodzi o szkło to nie zakrywa ono całego ekranu - jak ktoś nie zwróci uwagi od którego momentu ekran jest zagięty to szkło będzie odstawać.

NIE ZAKRYWA ONO CAŁEGO EKRANU TYLKO JEGO CZĘŚĆ.

Dlaczego? bo ekran jest zakrzywiony. po naklejeniu szkła zostaje po około 0,5cm niezakrytej przestrzeni ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adp44

@dzamej nie stwierdzam tego u mnie.

IMG_20171215_123938.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie szkło polecicie? próbowałem bodajże Global Technology, dostępne m.in. w Mediaexpert, ale zwyczajnie nie przykleiło się na brzegach i oddałem. Byłbym wdzięczny za rekomendacje :)

Edytowane przez kronox55

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos

@kronox55

z pełnym szkłem będzie problem, większość jest z opcją tylko dla części płaskiej ekranu i case do tego

chyba, że masz ochotę np. coś takiego wypróbować
    http://qboss.pl/panda-szklo-5d-oryginalne-huawei-mate-10-lite

Edytowane przez Camulos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę raczej o płaskim szkle. Czy przy tych pełnych szkłach nie ma konfliktu z etui? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kuna jak szkło to te 3D - na pewno dobrze pasuje w zaokrągleniach? Dla  mnie istnieje od lat tylko marka 3mk ale niestety dla M10L nie ma niepękającej hybrydy FlexibleGlass.

A co myślicie o tych foliach / szkłach na przód i tył czy tam na cały telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos

@pierotez

kup na początek jakiegoś case w paczce ze szkiełkiem i zobaczysz czy pasuje, ten wspomniany w tym wątku jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mój pierwszy post to się warto przywitać. Dziś doszedł do mnie list, akcesoria z tych tanich na allegro. Co do szkła to przesyłam porównanie takiego z ramkami i tego bez. Gdyby było potrzeba więcej zdjęć to proszę o wiadomość.

IMG_20180115_193259.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi