Skocz do zawartości
Titus Pullo

Etui ochronne.

Rekomendowane odpowiedzi

Radem

nie nie mogę dodać fotek nie mam jak co do silikonu lepiej trzyma się w ręce niż ten po mimo że jest gumowany to leciutko to by s ty musiał to poczuci mi jest ciężko ocenić mi pasuje się ślizga jeśli ci nie zależny na wyglądzie to silikon jeśli tak to coś smukłego i fajnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grendel
    Godzinę temu, Radem napisał:

Nie wiem jakie miałeś przy mate 9 ale ja do kupiłem przezroczyste plastikowe i było super podobne do tego co mam teraz tylko to jest czarne i gumowane

Mówimy o dołączonych w zestawie do telefonu. Ten o M9, to była masakra. Od M10p to już inna bajka. 

Przyłącze się do pytania o etui Smart View firmowane przez huawei. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mordrek82

Ja kupiłem Smart View i całkiem dobrze wyglada, chociaż do telefonu czarnego kupiłem etui granatowe. Czarnych póki co chyba brak. Sama klapka wyświetla informacje przez chwile a potem gaśnie - chyba ze ja nie umiem włączyć na stałe. Wiec AOD można wyłączyć. Gdy ktoś dzwoni to dość fajnie można odebrać bez otwierania pokrywy. Jednak mam wrażenie ze spód pokrywy czasem trochę brudzi ekran, jakby go tluscil. Potem palce trochę bardziej widać, ale usunąć można bez problemu. Raczej nie pogrubia telefonu i póki co dobrze klapka dolega, mimo ze nie ma magnesu.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Radem

z takim etui już miałem do czynienia zobaczysz czy pokaże coś ci na ekranie w dobrym mocnym słońcu raczej nic nie zobaczysz fajnie to wygląda w nocy w mroku itp. chyba musisz mieć włączony olweys on dyspley może w tedy nie będzie ci gasł ekran na etui. albo w opcjach smart view. Jeśli ci pasuje nie pogrubia telefonu i dobrze leż w dłoni no to mamy już dodatkowe etui które można kupić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grendel

Czym jest wyłożony od środka? Filc, zamsz czy plastyk? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mordrek82

AOD chyba nic nie daje. Od środka chyba filc ale nie znam się na tym :-)

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gopiter
    Dnia 6.12.2017 o 19:35, Radem napisał:

Ja używam tego produktu MSVII ETUI CASE HUAWEI MATE 10 PRO BLACK zależało mi na smukłości i zachowaniem eleganckiego telefonu jak w oryginale. Co do smart view nie mam pojęcia.

@Radem

Jak się sprawuje to etui MSVII? Z jakiego materiału jest jego wewnętrzna część? Czy nie ma obawy o rysowanie tylnej części telefonu i ramek bocznych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj kupiłem etui spigen polecam miałem na p9 i s7 także super się sprawdza :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teti77
    Dnia 10.12.2017 o 12:56, gopiter napisał:

Jak się sprawuje to etui MSVII? ...

Ja mogę polecić, etui wykonane bardzo przyzwoicie, nie trąci tanią chińszczyzną za 5-10zł. Materiał jest bardzo fajny, tak jakby "podgumowany" i co ważne - matowy. Nie zostają palce a jeśli już to wystarczy lekko przetrzeć i znikają po sekundzie. To podgumowanie jest na zewn. i wewn. więc nic nie porysuje boków ani pleców tel. Zakłada się trochę ciężko ale pewnie kwestia kilku sprawnych ruchów i później już pójdzie z górki. Wszystkie wycięcia wykonane bardzo starannie, nie ma się do czego przyczepić. Czujnik palca działa bez zarzutu, przyciski zasilania i głośności są naciskane przez samo etui i chodzą gładko. Kawał dobrego "pokrowca" - powiem tyle.

Te dodawane w zestawie z telefonem jest sztywne i bardzo pogrubia telefon. W MSVII wygląda kozacko!  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi