Skocz do zawartości
Titus Pullo

Etui ochronne.

Rekomendowane odpowiedzi

benkas

Używam tego z zestawu. Dla mnie ok. Nie szpeci telefonu, na początek może być. Nie wykluczam zakupu czegoś innego, ale póki co jest tak jak opisałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie to z zestawu jest super. Nie zakrywa telefonu, nie szpeci. Zobaczymy jak z trwałością. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 19.12.2017 o 22:02, teti77 napisał:

Ja mogę polecić, etui wykonane bardzo przyzwoicie, nie trąci tanią chińszczyzną za 5-10zł. Materiał jest bardzo fajny, tak jakby "podgumowany" i co ważne - matowy. Nie zostają palce a jeśli już to wystarczy lekko przetrzeć i znikają po sekundzie. To podgumowanie jest na zewn. i wewn. więc nic nie porysuje boków ani pleców tel. Zakłada się trochę ciężko ale pewnie kwestia kilku sprawnych ruchów i później już pójdzie z górki. Wszystkie wycięcia wykonane bardzo starannie, nie ma się do czego przyczepić. Czujnik palca działa bez zarzutu, przyciski zasilania i głośności są naciskane przez samo etui i chodzą gładko. Kawał dobrego "pokrowca" - powiem tyle.

Te dodawane w zestawie z telefonem jest sztywne i bardzo pogrubia telefon. W MSVII wygląda kozacko!  

Oczka aparatu są całkowicie schowane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teti77

Tak.

Jakiś 1mm niżej są

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak to jest z wycięciami wokół oczek aparatu, pytam ponieważ na wizualizacjach aukcyjnych są etui ma jeden otwór na obydwa oczka ale patrząc na oryginalne pudełko z etui w środku są dwie dziurki oddzielnie na każde oczko. Nie mogę nigdzie znaleźć zdjęcia ani filmu jak to na żywo wygląda a stoję przed dylematem tego etui i szkła 3mk lub etui Spigena bez szkła. 

Etui Spigena oglądałem na filmiku z telefonem w środku i nie ma tragedii a jest duża pewność ochrony :0shoot:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teti77

Każdy obiektyw ma swoje wycięcie. Jutro postaram się o foto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin
    A ja się pochwalę etui od 3mk. To jest tzw. Natural Case. Możecie sami ocenić jak to wygląda na telefonie (poniżej fotki) w porównaniu do oryginalnego case'a z zestawu. Etui mega cienkie i nadaje Mate'owi oryginalnego wyglądu. Dla mnie wygląda mega, ale uwaga - nie jest pancerne [emoji6] Raczej delikatna i niewidoczna ochrona smartfona.
    b9ef47aab05fbc934022032cd2bb1433.jpg2a3d09b3d8b51800f69e6f4ac3d6be82.jpg

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Kupiłem to dzisiaj i u mnie na górze otwory nie pasują idealnie jak na dole6afa3fda8ae220d636f056ca58d08db6.jpg87306ff9c1a2301bfb28101b874c1f47.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

U mnie w etui od 3mk jest tak samo jak u kolegi wyżej otwory na górze nie pokrywają się z otworami w telefonie dół pasuje idealnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teti77

Wszystko spasowane jak należy

20180118_214003.jpg

20180118_214223.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

@teti77, po pierwsze nie chodzi o aparat a o górna krawędź. Po drugie to masz na dole koło ładowarki ubytek w pokrowcu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi