Skocz do zawartości
leider

V30 - ochrona ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

sabm

A co myślicie o folii RINGKE INVISIBLE DEFENDER.Ma ktoś założoną?Jak się sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyle

Czyli co jednak 3mk ARC PRO nie pasuje?? :( bo nie wiem czy wydawać 79zł na przód i tył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 28.01.2018 o 08:39, sabm napisał:

A co myślicie o folii RINGKE INVISIBLE DEFENDER.Ma ktoś założoną?Jak się sprawuje?

Miałem. Niezła ale wkurzało mnie że zachodzi na boki telefonu co średnio współpracuje z etui. Obecnie mamod Spigena i jest fajna,dobrze docięta, nakłada się na mokro i dobrze trzyma. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

A znalazł ktoś folie ale na tył telefonu? Naklejka się ją i też zachodzi na boki, ja szukałem ale tylko ta Chińską znalazłem na aliexpres.

Wysłano z LG V30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sabm

Vipergtr a dałbyś namiar na tą folie od spigena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sabm na oficjalnej stronie Spigen jak wpiszesz Lg V30 to ją znajdziesz. Niestety trzeba z Usa ściągać. W Polsce nie znalazłem

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Folia na tył do V30 - mam założoną 3mk z kompletu Arc - przód nie siadł - tył jest nawet ok ale folia ma skazę więc idę reklamować.

Dziś będę miał jeszcze Ringke Invisible Defender - dwie na przód i jedna mat na tył - wieczorem napiszę i podeślę zdjęcia jak to wygląda finalnie i czy warto oraz czy 3mk się spisze z wymianą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyle

Nie siadł?? mógł byś to jakoś rozwinąć jaki problem był z folią 3mk na przód? Też szukam folii bezustannie ale coś ciężko znaleźc dobrą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Ja dzisiaj dostałem coś takiego:

https://www.amazon.de/gp/product/B077PFHZTX/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Dodam że jest to folia tylko na tył urządzenia, a w zasadzie są 2 szt. w zestawie. Folie zakłada się na mokro, w zestawie jest specjalny spray.

Jestem już po założeniu, jest to dosyć proste, z racji tego że zakłada się na mokro można robić kilka prób, mnie się udało za drugim razem.

Sama folia pasuje niemal idealnie, prawie od ramki do ramki na szerokość, brakuje ok 1mm. Na długość jest idealna. Jak będę miał czas to wrzucę jakieś zdjęcie.

Ogólnie na chwilę obecna jestem zadowolony, chociaż wolałbym aby zachodziła ona na aluminiowa ramkę, zobaczymy czy nie będzie się odklejać. Prawie wcale się nie palcuje, w dotyku jest dokładnie tak jak 3mk arc, czyli taka pół folia, pół guma.

Plus jest taki ze na srebrnej wersji jej prawie nie widać.

Minus: CENA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, Pyle napisał:

Nie siadł?? mógł byś to jakoś rozwinąć jaki problem był z folią 3mk na przód? Też szukam folii bezustannie ale coś ciężko znaleźc dobrą.

Wystarczy minimalnie krzywo przykleić i ta folia się podnosi z krawędzi - dwukrotnie próbowali i nie dali rady nałożyć więc odpuściłem oklejenie przodu. Zabezpieczyli mi tylko tył i folia też się podniosła na łączeniach z krawędzią przez minimalne przesunięcie podczas montażu. Dziś wymienili na nową i już jest ok. 

Dodatkowo telefon mam zabezpieczony - przepraszam że nie w tym dziale ale to jest powiązane:):

http://smartcase.pl/product-pol-7127-Etui-Ringke-Fusion-Clear-do-LG-V30-przezroczyste.html

ale bez folii na tył nie ma co stosować bo tam jest poliwęglan i szkło się przykleja do niego - powstaje mega "plama" wygląda to wtedy dramatycznie. Etui wystaje minimalnie ponad ekran i aparat więc chroni idealnie, myślę że nawet jak by upadł to z wyjątkowym pechem musiał by się uszkodzić:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi