Skocz do zawartości
leider

V30 - ochrona ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Też wczoraj odebrałem ten case od Ringke i przykleiłem tą folię na tył, ale zdecydowanie psuje estetykę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyle

Możliwe że w nie długim czasie zacznie się parę firm interesować jak na rynku przybędzie towaru czyli telefonów.
    To coś może w miarę dobrego wydadzą. Na razie użytkowników co widzę to mało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem wam, że przyszło do mnie wczoraj szkło, ale zanim je nakleiłem zobaczyłem wadę fabryczną na wyświetlaczu takie dwie małe owalne dziurki...
    Nawet nie zaczalem jeszcze go uzywac i juz problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest coś takiego jak foliowanie, laminowanie ekranu, urządzenie podobne do plotera wycina kształt i  "folia" mocowana jest na ekranie. Jak, nie wiem. Dożywotnia gwarancja, w razie uszkodzenia wymieniana za darmo. Założyłem to dzisiaj na swojego V30, rewelacyjna sprawa. Koszt 80 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sabm

A gdzie naklejają tą folię mariusz5?A tak w ogóle wrzuciłby ktoś fotkę z założonym szkłem WHITESTONE DOME GLASS?Dużo mu brak do całości ekranu?

Edytowane przez sabm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Poszukaj na YT lepiej, wątpię żeby to ktoś na forum miał, te szkło kosztuje u nas 200 zl[emoji6]
    Ale z tego co czytałem w sieci jak na razie i tak jest najlepsze z tych które są dostępne.

Wysłano z LG V30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyle
    Dnia 31.01.2018 o 14:42, lukgal_82 napisał:

Wystarczy minimalnie krzywo przykleić i ta folia się podnosi z krawędzi - dwukrotnie próbowali i nie dali rady nałożyć więc odpuściłem oklejenie przodu. Zabezpieczyli mi tylko tył i folia też się podniosła na łączeniach z krawędzią przez minimalne przesunięcie podczas montażu. Dziś wymienili na nową i już jest ok. 

Dodatkowo telefon mam zabezpieczony - przepraszam że nie w tym dziale ale to jest powiązane:):

http://smartcase.pl/product-pol-7127-Etui-Ringke-Fusion-Clear-do-LG-V30-przezroczyste.html

ale bez folii na tył nie ma co stosować bo tam jest poliwęglan i szkło się przykleja do niego - powstaje mega "plama" wygląda to wtedy dramatycznie. Etui wystaje minimalnie ponad ekran i aparat więc chroni idealnie, myślę że nawet jak by upadł to z wyjątkowym pechem musiał by się uszkodzić:)

rozumiem że z ringke dostajesz 2x folie na przód 1x na tył i etui tak? A jak folia na przód sie sprawuje? możesz cyknąć pare fotek jak to wygląda bo coś wspominałeś? na bokach i na przodzie? Jak ją nakładałeś na mokro czy na sucho?

Edytowane przez Pyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sabm

Mam naklejone  RINGKE INVISIBLE DEFENDER.Tak to wygłądau mnie.Niestety jak jest założone etui to bardziej podnosi przy krawędziach.

Spoiler

20180204_134615.jpg

Edytowane przez sabm
    Usunieta zbedna czesc tekstu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 2.02.2018 o 17:40, mariusz5 napisał:

Jest coś takiego jak foliowanie, laminowanie ekranu, urządzenie podobne do plotera wycina kształt i  "folia" mocowana jest na ekranie. Jak, nie wiem. Dożywotnia gwarancja, w razie uszkodzenia wymieniana za darmo. Założyłem to dzisiaj na swojego V30, rewelacyjna sprawa. Koszt 80 zł.

W media Markt? Możesz dodać jakieś zdjęcie jak to wygląda? Widziałem gdzies już taką folię założoną ale chyba dość szybko się niszczyła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 4.02.2018 o 16:55, Pyle napisał:

rozumiem że z ringke dostajesz 2x folie na przód 1x na tył i etui tak? A jak folia na przód sie sprawuje? możesz cyknąć pare fotek jak to wygląda bo coś wspominałeś? na bokach i na przodzie? Jak ją nakładałeś na mokro czy na sucho?

Tak chciałem ale niestety zawsze musi być "coś" - folia na tył nie znajdowała się w pudełku były tylko na przód - dopiero przed chwilą dosłali . Oczywiście założyłem folię na przód, na sucho, ładnie złapała ale zaraz ją zdemontowałem - nie wiem jak w odczuciu innych ale czułem jakbym miał gumę na ekranie...poszła do śmieci. Ogólnie nie ma żadnej, która byłaby poprawna w pełni. Dlatego na tą chwilę wróciłem do "wsuwanego" etu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi