Skocz do zawartości
Seiko

Wybieramy etui/bumper case dla naszego Huawei'a

Rekomendowane odpowiedzi

Seiko
    [mention=394869]Seiko[/mention]
    No ja nigdy szkła i etc. nie używałem dlatego się pytam .
    Telefonik bedzie w przyszłym tygodniu  
    Z doświadczenia nauczony jestem mieć szkło na ekranie. Tyle razy ile mi to uratowało skórę i portfel to się w głowie nie mieści. Pierwsze uderzenie otrzymuje szkło hartowane które odbiera całe naprężenie i pęka, dzięki temu Twój wyświetlacz jest cały. Niech tylko coś wystaje i uderzysz wyświetlaczem o to. Nikomu złego nie życzę, ale wolę zabezpieczyć swój portfel w związku z ewentualną wymianą wyświetlacza i kosztami, które trzeba ponieść.

Send from Huawei Mate 10 Lite

dodana zawartość

Btw, nie ma co się oszukiwać, na razie wybór dobrego etui to jest mizerna sprawa. Telefon świeży i mało tego jeszcze na rynku.

Send from Huawei Mate 10 Lite

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    Dnia 6.01.2018 o 09:35, JVoo napisał:

też je mam, chociaż nie wiem czy dokładnie to samo... w każdym razie na zdjęciach w aukcji wyglądało identycznie, ale wycięcie na obiektywy jest znacznie większe. Czekam teraz na etui Jet Pro i zobaczymy co lepsze...

http://allegro.pl/etui-huawei-mate-p10-lite-0-3mm-pro-slim-szklo-9h-i7100675221.html

Mi się bardzo podoba to etui. Na P8 Lite mam takie samo, jak Ty, @Seiko, ale na M10 Lite już mi to nie bardzo podchodzi ze względu na te kratkowane paseczki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko
    4 minuty temu, Gwozdek napisał:

Mi się bardzo podoba to etui. Na P8 Lite mam takie samo, jak Ty, @Seiko, ale na M10 Lite już mi to nie bardzo podchodzi ze względu na te kratkowane paseczki :)

Daj linka do aukcji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

up.

To drugie etui tego typu miałem w Lumii 640, było wytrzymałe, bo ramki aluminiowe, przyciski dobrze punktowały, tył, na zasadzie szyn wkładany, było to wytrzymałe, ale nie eleganckie.

Co do innych, to dziś doszły do mnie dwa etui, zastanawiam się czy warto brać te droższe z allegro. Te najtańsze jednak różnią się renderami na aukcji a wyglądem faktycznym, poniżej real foto, mimo wszystko za kilkanaście złotych winny potrzymać jakiś czas. Pierwsze to karbon drugie silky touch.

IMG_20180115_193210.jpg

IMG_20180115_193348.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zonda

Ja kupiłem taki case. Jest gruby i masywny ale dobrze leży w ręku. Wygląda jak by był wykony z gumy i tak ma się wrzenie jak weźmie się się go ręki. Jest bardzo dobrze wykonany. Przyciski chodzą rewelacyjnie a wszystkie otwory pasują idealnie. Etui zakrywa aparat na ok 2 mm a samo etui ma ok 3 mm. 

Ogólnie  jestem zadowolony. Kupiony na allegro za 35 zł. Nie będę podawał adresu bo wiem że przepłaciłem bo na Ali są po 2 dolary...

Blaszka to element uchwytu magnetycznego do samochodu...

Spoiler

DSC02905.JPG.19577d4c737f5b226ae2da360c3f8aed.JPGDSC02861.thumb.JPG.6418f5e860f317d2c2a0af74a1f1fbec.JPGDSC02884.thumb.JPG.1f4c11c586d5fa232bed7f6dcb1379c2.JPG

Edytowane przez Zonda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Podaj :) Ja lubię grube etui :) A czekać pare miesięcy na przesyłkę z Ali mi się nie uśmiecha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi