Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei Mate 10 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że to tylko u mnie. Odczuwalnie szybciej leci bateria w trybie czuwania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaco

Czy po aktualizacji macie możliwość zrobienia zdjęcia w formacie 16:9? U mnie nie ma, a wydaje mi się, że przed była.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolek1

Tak, poprzednio była taka możliwość przy rozdzielczości 9mpx. Teraz zmienili na 18:9 przy 8 i 5 mpx.

Swoją drogą, ciekawe czy wprowadzą kiedykolwiek format 18:9 przy rozdzielczości 12 lub 20mpx.

Edytowane przez tolek1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musieliby zrobić matrycę w tym formacie i większą optyke aby pokryła szerszy sensor. To 18:9 to taki sztuczny wycinek z matrycy o proporcjach 4:3 stąd zmniejszona rozdziałka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolek1

@Radziundzio dzięki za wyjaśnienie. W takim razie zapytam czy dla  jakości zdjęcia lepiej wykonywać je w w 12 lub 20mpx, czy nie ma to generalnie zbyt dużego znaczenia w porównaniu do 9mpx i proporcji 18:9?

dodana zawartość

11 godzin temu, hopstryndel napisał:

Myślałem, że to tylko u mnie. Odczuwalnie szybciej leci bateria w trybie czuwania.

Również to zauważyłem. Poprzednio przez noc spadała bateria o 3-4%, teraz ok 10% przez jakieś 6h.

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

@prokop123 jak ty osiągnąłeś taką prędkość u mnie max to 40 pobieranie 10 wysyłanie ping 135 jaką masz sieć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tolek1 Może trzeba zrobić wipe? Ja wgrywałam Firmware Finderem co prawda, wipe poleciał i odpięty telefon od ładowarki o 11 wieczorem, rano o godzinie 7:20 miał nadal 100%. Na wcześniejszym oprogramowaniu zawsze zjadło mi 2 czy 3 %, a tutaj nic[emoji6]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 19.12.2017 o 17:13, bartos38 napisał:

@prokop123 jak ty osiągnąłeś taką prędkość u mnie max to 40 pobieranie 10 wysyłanie ping 135 jaką masz sieć

Orange, mieszkam 4 km od centrum Warszawy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mordrek82

Ja zauważyłem po ostatniej aktualizacji problemy z bluetooth. Co jakiś czas przestaja mnie słyszeć. Na 2-3s losowo w różnych połączeniach. Nie w każdym. Czy mieliście tak?

Dodatkowo nie mogę sobie poradzić z tym że poprzez udostępniony net szybkość otwierania stron w komputerze jest bardzo słaba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikko1

Poza baterią po ostatniej aktualizacji zauważyłem jedną uciążliwą sprawę. Wiadomości w aplikacji Inbox by Gmail oraz Outlook nie wczytują się. Inbox po otwarciu maila pokazuje białą stronę i kręci się kółeczko, Outlook po prostu wyświetla białą stronę. Dzisiaj ta sama sytuacja wystąpiła z aplikacją Moje ING. Po zalogowaniu biały ekran. Restart telefonu, reinstalacja aplikacji nie pomaga. 

W ostateczności zrobię wipe, ale chcę potwierdzić czy tylko ja mam taki problem :(

dodana zawartość

ING właśnie ruszyło. Ale Inbox nadal nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi