Skocz do zawartości
Gwozdek

Aktualizacje oprogramowania.

Kubaan88

Proszę u umieszczanie rzeczowych odpowiedzi. Posty w stylu "tak", "nie", "dostałem", "nie dostałem", natarczywe "kto ma", "kto nie ma" będą ukrywane. 

Najlepiej pisać o wrażeniach, problemach i rozwiązaniach problemów, nie róbmy proszę spamu i zamieszania. 

Wiadomość dodana przez Kubaan88

Rekomendowane odpowiedzi

vwrafi

Hej, mam ten telefon z Plusa i obecnie najnowsza wersja aktualizacji to C738 czyli zabezpieczenia sprzed roku. Czy jeśli wyjmę kartę Plusa, zrobię reset do ustawień fabrycznych to telefon dostanie wtedy najnowsze oprogramowanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wątpię :(

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos
    6 godzin temu, vwrafi napisał:

Hej, mam ten telefon z Plusa i obecnie najnowsza wersja aktualizacji to C738 czyli zabezpieczenia sprzed roku. Czy jeśli wyjmę kartę Plusa, zrobię reset do ustawień fabrycznych to telefon dostanie wtedy najnowsze oprogramowanie?

nie dostaniesz, chyba, że jest coś  nowe "widoczne" w firmware finder, na ten region,
    sprawdzałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla RNE-L21C738 w siecci plus jest zaakceptowana aktualizacja z maja tego roku  lecz moja Pani nie ma tego w aktualizatorze ... wiec moze u kogos z innej sieci jest. Raczej watpie aby ktos mial.. :)

72576329_390000848555545_5925862628508303360_n.jpg

Scre.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vwrafi

Mam obecnie takie coś: RNE-L21 8.0.0.335(C738)

W firmware finder są wersje ( tak mi się wydaje że to kolejne wersje ) 336, 337 i 338. Gdy klikam w 338 i Sprawdź dostępność to pokazuje mi, że oprogramowanie nie jest zatwierdzone. Gdy klikam w 337 to pokazuje mi, że oprogramowanie jest zatwierdzone. Czy z wersji 335 mogę od razu przejść na 337? Którą opcję wybrać: Uzyskaj aktualizację poprzez odzyskiwanie czy Pobierz ( jeśli Pobierz to czy pobrać wszystkie pliki czy tylko update.zip? )? Która opcja teoretycznie nie usunie mi danych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi