Skocz do zawartości
Kelevra1902

OnePlus 5T - Ochrona ekranu - szkła, folie

Rekomendowane odpowiedzi

Mi pokazuje jedna w ofercie ;) za 12,99

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Jeśli chodzi ci o folię na ekran to kliknij sobie w zdjęcie i tam będziesz miał 3 do wyboru, lecz jeśli szukasz wersji arc to jej chyba na tą chwilę nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    as80

Po co komu w ogóle szkło nakładane na szkło?

Posiadam, oneplus one od 4 lat i używam non stop, ani jednej rysy, a w kieszeni nieraz wraz z kluczami lądował. Teraz już nie używam op1 bo wymieniłem na 5T, posiada firmowo naklejoną szybę i zastanawiam się czy jej nie odkleić. Jakoś to oryginalne szkło lepsze w dotyku mi się wydaje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie masz szyby tylko folie naklefona :) FIRMOWO ona sie szybko rysuje ;)

>ciach<

Edytowane przez jeronimo
    Ostatni raz informuje o zakazie wstawiania reflinków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@as80

A choćby po to że jak telefon upadnie to stłucze się to szkło naklejone, a nie ekran. Poza tym wiele zależy od sposobu użytkowania. Ja w pracy mam niekorzystne warunki i na szkle widzę wyraźne ślady tam, gdzie najczęściej maziam palcem. Do tego warstwa oleofobowa starcza mi na kilka miesięcy a potem znika. Szkło naklejone można łatwo wymienić, dlatego je stosuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pantin
    Po co komu w ogóle szkło nakładane na szkło?
    Posiadam, oneplus one od 4 lat i używam non stop, ani jednej rysy, a w kieszeni nieraz wraz z kluczami lądował. Teraz już nie używam op1 bo wymieniłem na 5T, posiada firmowo naklejoną szybę i zastanawiam się czy jej nie odkleić. Jakoś to oryginalne szkło lepsze w dotyku mi się wydaje. 
    OPO jest z 2014 roku to jakim cudem 4?. Ja używałem na OPO szkła cały czas. Aż mnie naszło żeby ponosić trochę bez i bach pojawiła się mała ryska (sam nie wiem skąd).

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shortez
    Dnia 11/12/2017 o 16:36, dziamot napisał:

Czekam właśnie na folie od 3mk, kiedyś tylko u nich kupowałem do starych telefonów, w nexusie 5 nie miałem niczego na ekranie i przez 2 lata ani rysy nie było, później na OnePlus 2 zacząłem używać różnych szkieł, padło na to że nillkin miał najfajniejsze, tutaj w przypadku 5t chyba nie ma sensu kupować szkła bo są okrągłe krawędzie i będzie idiotycznie wyglądać jak szkło zasłoni powierzchnie na pół km od krawędzi ekranu dlatego mam nadzieję że folie od 3mk będą dociete w ten sam sposób co ta zamontowana fabrycznie (oczywiście daj na 10 sekund telefon komuś i już zarysuje i zasada została zachowana i tutaj) bo już wkurza mnie rysa na środku ekranu a jednak zabawka droga więc jeszcze poczekam ze ściąganiem folii na stałe jak to było z nexusem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj kupilem najtansze szklo z allegro po 19,99 i jest takie samo jak orginalna folia zalozona wielkoscia ;)a32c46961f8ecd8616152dcb48f759db.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzisiaj kupilem najtansze szklo z allegro po 19,99 i jest takie samo jak orginalna folia zalozona wielkoscia default_wink.pnga32c46961f8ecd8616152dcb48f759db.jpg

W sensie polecasz czy nie? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

No właśnie, warte to coś? Bo zamówiłem z Chin parę szkieł, ale zanim chińczyk kajakiem przypłynie to będzie połowa stycznia ;) A pasuje mi na przeczekanie założyć cokolwiek twardego bo folia przed upadkiem nie chroni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi