Skocz do zawartości
Kelevra1902

OnePlus 5T - Ochrona ekranu - szkła, folie

Rekomendowane odpowiedzi

Zane

Folii na niej nie ma. Ma ostre krawędzie ale jest ok. Jest grubości 3x fabryczna.

Jakość zdjec to wina zje nego blackberry leap. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Okazuje się że orzly wypuścił szkło które przykleja się do całej powierzchni, zupełnie jak orginalne szkło od oneplusa. Propozycja może być ciekawa

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem po jaką cholerę dają to 2.5D i inne pozakrzywiane szkła na wyświetlaczach ... same z tym problemy. A szkło od OnePlus,  orzly i każde inne, które ma te czarne ramki, to tylko po to, aby użytkownik nie widział, że szło nie przylega dokładnie, zbiera się tam syf i jeszcze zasłania krawędzie wyświetlacza.

Odkąd pierwszy raz użyłem szkło hartowane zamiast folii to nie wyobrażam sobie powrotu do folii, a wygląda na to, że przy 5T nie będę miał wyboru :/

Edytowane przez damianeq89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jordi
    Dnia 14.12.2017 o 15:21, Bobovita84 napisał:

Sorry za jakosc ale aparat lipa w innym telefonie mi sie udalo lepiej nakleic to szklo niz koledze wyzej.

Mi brakuje szkła na wyświetlacz, 1mm z lewej i z 2mm z prawej... Patola.

Szkło zaczyna się same odklejać na bokach... Ogólnie nie polecam.

Mam juz 3MK, jak znajde chwile to wkleje i dam znać jak pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dawaj znac xD Będę zwracać jak się okaże, że nie pasuje, bo właśnie realizują mi zamówienie :D

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ktoś ryzykował zakup dowolnego szkła na cały przód z tych z czarnymi paskami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

W te co są klejone tylko po tych czarnych paskach szkoda się pchać, do etui się to nie nadaje, odkleja się i kurz wchodzi pod ekran. Szkło musi przylegać całą powierzchnią, dlatego czekam aż ktoś wrzuci zdjęcie szkła od 3mk 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dotarło szkło od 3mk. Pierwszy raz mam do czynienia z ich produktem. Jak dla mnie wygląda bardziej jak folia niż szkło, ale okej, ma być hybryda to jest hybryda i flexible ;) Rozmiarowo niemalże identyczne jak oryginalna folia naklejona przez producenta. Niestety montaż mi średnio wyszedł, bo dostało mi się pod szkło kilka pyłków :/ Niestety nic się chyba już z tym zrobić nie da...
    Poślizg jest dużo lepszy niż na folii, widoczność bez zarzutu. Ładnie też się czyści i nie palcuje się ani trochę, przynajmniej na chwilę obecną. Uważam jednak, że kwota 50zł to mega dużo. Liczę jednak, że będzie dobrze sie sprawować, jednak żadnych crash testów nie mam zamiaru przeprowadzać ;)d1da52ca1eae9a7472aed31057f0a4fe.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez siemens2004
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

@siemens2004 i o taką informację mi chodziło jeśli jest wielkości fabrycznej foli to nie będzie problemu z etui, musi być niestety jakiś kompromis żeby zgrać jedno z drugim. Jeśli chodzi o cenę to zależy jak na to się spojrzy, osobiście wolę dać raz 50zł i mieć spokój niż eksperymentować tak jak robiłem w przypadku op3 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dziamot Wydaje mi się, że przykleiłem z idealnie równym marginesem z każdej strony, ale widać, że na krawędziach już jest problem z przyleganiem, tak z pół milimetra jakby nie było przyklejone do ekranu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi