Skocz do zawartości
siemens2004

[OnePlus 5T] Polecane kable USB Type-C?

Rekomendowane odpowiedzi

@dojazd wygląda dokładnie jak na zdjęciach sprzedawcy. Wszystko działa ok, ładuje Dash'em, nic się nie grzeje. Ma już pewnie na koncie 5-10 pełnych naładowań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sqner

Ja kupiłem z banggood, dash działania bez problemów [emoji5]️https://m.banggood.com/5V-4A-Original-Fast-Phone-Charger-EU-Adapter-Type-C-Cable-For-ONEPLUS-3T-5-p-1203434.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iPit
    Ja kupiłem z banggood, dash działania bez problemów [emoji5]️https://m.banggood.com/5V-4A-Original-Fast-Phone-Charger-EU-Adapter-Type-C-Cable-For-ONEPLUS-3T-5-p-1203434.html
    No ale to zestaw ten co dostajemy z telefonem. Ja bym chciał dłuższy kabel tylko wspierający dashcharge, w domu mam BlitzWolf dla S7 i jest świetny.

Wysłane z OnePlus5T

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sqner

Nie ma chyba alternatywy która wspiera dash charge.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

@iPit

Można dostać "klony" oryginała 150 cm na Ali, które współpracują z Dash. Ale...

wiem też że istnieje kabel innego producenta, który współpracuje z ładowarką Dash.

Podawany był kiedyś w temacie kabli do 3/3T na xda. Linkowałem go nawet u nas na forum w dziale ładowarki czy tam kable dla OP 3.

Nie pamiętam teraz nazwy. Był dostępny na Amazonie w różnych długościach nawet chyba i ~ 3 metry.

Zależy Tobie to pokop tu w dziale OP3 lub na XDA.

Edytowane przez Roy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że dawno nikt tu nie zaglądał a mam nowinę w tym temacie! Z okazji Cyber Monday postanowiłem kupić dodatkowy kabelek. Wpadła mi w oko oferta Kabel Huawei USB-C 3.1 - USB 5A  Super Charge za 11.60 zł z odbiorem osobistym. Po podłączeniu do naszej ładowarki telefonu via kabel Huawei - zonk ! ...Szybkie Ładowanie, sygnał dźwiękowy i błyskawica na ekranie !  Jedyna ,, niedogodność ' ' to to , że kabelek ma jedynie 1m. Typ kabla AP71. Jak widać, może służyć jako kabel zapasowy lub do transmisji danych.

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

Dziwna sprawa, a ładuje też szybko? Może to bug tylko i ikonka się pojawia

Teoretycznie nie powinno ładować dashem na niczym innym jak oryginalnym zestawie (i ewentualnie podróbach z ali)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, rdy napisał:

Dziwna sprawa, a ładuje też szybko? Może to bug tylko i ikonka się pojawia

Teoretycznie nie powinno ładować dashem na niczym innym jak oryginalnym zestawie (i ewentualnie podróbach z ali)

Już drugi raz spotykam się z opinią, że kabel wspierający Huawei'owe Super charge współpracuje z Dashem. Muszę zamówić kabelek i przekonać się na własnej skórze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi