Skocz do zawartości
Lysolus

Uchwyty do samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Lysolus

Temat stworzony do dyskusji / dzielenia się opiniami / pytaniami na temat uchwytów do samochodów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim - może ktoś poleci coś sensownego do V30 wraz z pokrowcem Spigen Neo Hybrid. Kupiłem  jakiegoś forevera za 45pln to miesiąca nie wytrzymał - zaczął odklejać się od szyby (odtłuszczonej) szczególnie w słońcu a wczoraj padła blokada ruchomej główki do obracania plecami uchwytu.

Szukam czegoś bardzo stabilnego aczkolwiek z możliwością obrotu telefonu pion/poziom oraz skręcania lewo/prawo, góra/dół. Telefon do lekkich nie należy. Mieszkam w miejscu gdzie drogi należą do tych z gatunku "polskich" więc często w samochodzie trzęsie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem uchwyt Baseus dwa tygodnie temu ( dokładnie taki: http://allegro.pl/baseus-uchwyt-samochodowy-do-telefonu-osculum-i7155563546.html , z tej samej aukcji ), jest przyklejony obecnie na desce rozdzielczeji i trzyma się bardzo stabilnie, testowany na wybojach polskich dróg ;) Póki co, mogę polecić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dawideq03 sorry za głupie pytanie bo nigdy do deski uchwytu nie montowałem. To normalnie na przyssawkę się robi czy klei? (cyt. "przyklejony"). W każdym bądź razie dzisiaj ten uchwyt zamówiłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ziksinski - normalnie na przyssawkę, wystarczy tylko położyć na deskę i docisnąć takim małym uchwytem z tyłu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll

Tylko zależy z czego masz zrobioną deskę rozdzielczą U mnie się nie trzymał - zbyt miękkie tworzywo na desce, w dodatku ze skóropodobną fakturą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dawideq03 uchwyt używam ale niestety tylko w pionie - kompletnie w poziomie nie nadaje się do użytku ponieważ działa na zasadzie auto-dopasowania (ciążąc w dół zaciska boczne chwytaki) - jak obrócę w poziom to ciążenie przestaje działać i uchwyt się rozjeżdża a telefon wypada... zależy mi na pracy w poziomie ponieważ czasami używam w aucie właśnie w poziomie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja będę używał tego. Obrót 360 dowolna pozycja, przyklejane do kokpitu ale są też takie z przyssawką do szyb ale ja wole przykleić nie lubie mieć niczego na szybie. Do tego wszystkie przyciski wolne bo to uchwyt magnetyczny i do tego będzie ładował telefon. 

Uchwyt Samochodowy Ładowarka Indukcyjna Qi NILLKIN

są też takie bez ładowania aktualnie we wszystkich samochodach w rodzinie jeździ ten z pierwszego linku i wszscy sobie chwalą szybki montaż i demontaż bez części do zepsucia. MI jedynie nie pasuje w kratkach bo kierownica zasłania telefon :D

BASEUS UCHWYT SAMOCHODOWY MAGNETYCZNY DO KRATKI CZARNY

BASEUS | MAGNETYCZNY UCHWYT SAMOCHODOWY DO SZYBY

ale myślę, że po co ciągnąć kable i potem podpinać ciągle do telefonu jak ma się ładowanie QI. Oczywiście są różnorakie uchwyty i kolory od co się komu podoba :) 

Edytowane przez matik0109

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mały up przyszła ta ładowarka i uchwyt  z  nillkin i niestety nie zdała ona egzaminu, telefon się do niej nie trzyma (wielkości LG v30) przy lekkim szarpnięciu spada do tego aby trafić z ładowaniem QI to trzeba mieć farta i to trzymając to wszystko w rękach. Zakupiłem potem Baseus i mając wcześniej uchwyt bez ładowarki tak i teraz z ładowarką jest świetny LG trzyma się pewnie, a żeby ładował wystarczy przyłożyć telefon i już leci.

Także ten tego Nillkina odradzam Baseus polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sbapol

Działa na nim szybkie ładowanie?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi