Skocz do zawartości
airstorm

Czy wąskie telefony to głupia moda? ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
    mam Huawei P8 Lite, od jego zakupu nie interesowalem sie telefonami, az ostatnio postanowilem poszukac nowego żeby:
    a) dłużej trzymal na baterii
    b) mial "wydajniejszy" ekran do oglądania seriali i pisania smsów (nie wiem czemu ale na tym hujweju ciągle naciskam nie te litery co trzeba, choć próbowałem paru klawiatur).

W sklepie doznałem niemałego szoku widząc S8+, LG V30 czy G6 - niby piękniutkie, ale o co chodzi z tym długim ekranem? Jak na ekranie z proporcjami 2:1 lub jeszcze węższym wyglądają filmy w proporcjach 16:9 (czyli ogromna większość)? Wyświetlają się z paskami po bokach? Rozciągają? Przecież to się mija z celem? No i niby przekątna ekranu wielka, ale powierzchnia mniejsza przy takich proporcjach. Nie kumam tego więc będę wdzięczny za wyjaśnienie i wskazanie realnych zalet.

Pewnie jednak raczej kupię telefon z ekranem o klasycznych proporcjach, dlatego byłbym wdzięczny za polecenie jakichś dobrych aparatów o ekranie od 5.7 wzwyż i jak najlepszych proporcjach screen-to-body-ratio, tzn. żeby nie były zbyt wielkimi cegłami. Czy Chińczycy wypuścili ostatnio jakieś dobre fony spełniające te kryteria czy już wszyscy jadą 2:1? :)
    Dzięki wielkie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No według mnie to jest tylko kolejny trik marketingowy, jak zakrzywione ekrany (bezsens, który już umiera) i wieeele innych. Lepsza obsługa jedną ręką? Przecież na takim pilocie nie jesstem w stanie nawet dużą dłonią dotknąć krawędzi. Youtube, filmy oglądane z czarnymi paskami po bokach? No to super zysk z większej przekątnej.

Myślę teraz o Huawei Mate 6 (nie Lite, nie Pro, tylko po prostu Mate 6) - co sądzicie? Tylko nie wiem gdzie go mogę w ogole kupic, bo w Polsce chyba nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gzubik

Samsung Galaxy Note 5 sobie obczaj

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    17 godzin temu, Gzubik napisał:

Samsung Galaxy Note 5 sobie obczaj emoji6.png

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Byłby spoko, gdyby nie to że nie można do niego ładować kart pamięci :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gzubik

No to jest jego największa wada :( Hm zobacz sobie może jeszcze Huawei Mate 9 w takim razie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Locke

W poniedziałek zakupiłem w Brand Store S9+. I wiecie co? Nie mogę się doczekać odbioru 8 marca. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, ale jak wąskie masz na myśli te telefony? Według mnie to nawet lepiej, ponieważ lepiej się trzyma w dłoni, niż taki ogromny telefon, prawie wyglądający jak tablet...Często dzieci mają takie duże telefony jak tablety, to nie wygląda najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie lipa. Rozumiem lekko węższe jak w poprzednim roku choćby v30. Ale tegoroczne Galaxy albo g7 to porazka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tobik

Mi max2 jest dosti szeroki i wygodny duży ekran. Wydajny bezproblemowy .polecam

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja posiadam Huawei P9 Lite i strasznie mi się on podoba, mam zamiar przeskoczyć na P20 Lite, co o nim myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi