Skocz do zawartości
Duffy Dbo

Czy to fake Redmi 3s na kartoniku 2gb ram w systemie 1gb ram

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam redmi 3s zgodny kartonik z Imei na kartoniku 2gb ram w rzeczywistości 1gb ram.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam

Posiadam redmi 3s zgodny kartonik z Imei na kartoniku 2gb ram w rzeczywistości 1gb ram.

Nie ma Redmi 3S z 1gb ramu. Więc tak, zostałeś oszukany.

Wrzuć jeszcze screena z informacji o telefonie i moze z cpu-z info dot. procka. Zobaczymy co tam masz za twór.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten tel to masakra w Google Play nie mogę wejść i wyszukać cpuz bo klawiatura się nie pojawia .wgralem najnowszego roma miui9 myślałem że to pomoże ale chodzi jak czołg tylko w menu w miarę chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ten tel to masakra w Google Play nie mogę wejść i wyszukać cpuz bo klawiatura się nie pojawia .wgralem najnowszego roma miui9 myślałem że to pomoże ale chodzi jak czołg tylko w menu w miarę chodzi
    To informacje o telefonie wrzuć. Bo skoro wgrales miui to jest to jakis Xiaomi ale pytsnie jaki bo 3S na pewno nie skoro masz 1gb ramu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

.

15144096222412116835288.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Wygląda na oryginalny R3S z wadą fabryczną.

Tym bardziej, że wgrałeś oprogramowanie - na podróbę byś nie wgrał.

@up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ewidentnie powinieneś oddać go na gwarancję albo reklamować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Duffy Dbo

Przez moje biurko serwisowe przewinęły się setki Redmi 3s, ale takiego cudu - nie widziałem. O podróbce w przypadku Redmi 3s mowy nie ma - nie istnieją. 

Opcji w sumie jest kilka. 

- Albo wada fabryczna, czyli w procesie produkcji omyłkowo na procesor posadzono kość 1GB (chip z RAMem jest przylutowany w technologii bga na procesorze) 

- Albo telefon to refurbished, czyli miał uszkodzony RAM i jakiś serwis również omyłkowo zamontował niewłaściwy chip. 

- Albo jest to problem software, choć to naprawdę mało prawdopodobne. Jeśli jednak tak się stało, to reflash systemu za pomocą MiFlash nic nie zmieni. Firmware, które można pobrać ze stron xiaomi, czy ew xiaomi.eu to ok 89-92% całego oprogramowania. Jest też cześć stała do której MiFlash (co za tym idzie zwykły użytkownik)  nie ma dostępu m.in. Devconf w której zawarte są dane konfiguracjne sprzętu. No są też np stałe partycje FSG, modemst1, modemst2 do konfiguracji sieci i z danymi imei itp... 

Reasumujac - jeśli masz możliwość, to reklamuj sprzęt. Jeśli był to zakup z drugiej ręki i nie masz możliwości reklamacji, to możesz go podesłać do mnie na serwis - z ogromną ciekawością rzucę na niego okiem i zobaczę, czy da się coś na to zaradzić. 

Edytowane przez maxikaz72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiony z drugiej ręki . Nie mam karty gwarancyjnej ani dowodu zakupy kupiony był wrzesień 2016 chyba.mam płytę główną od redmi 3s pro z 3gb po zalaniu ale czyscilem myjka ultradźwiękowa może działać bedzie

dodana zawartość

2 godziny temu, maxikaz72 napisał:

@Duffy Dbo

Przez moje biurko serwisowe przewinęły się setki Redmi 3s, ale takiego cudu - nie widziałem. O podróbce w przypadku Redmi 3s mowy nie ma - nie istnieją. 

Opcji w sumie jest kilka. 

- Albo wada fabryczna, czyli w procesie produkcji omyłkowo na procesor posadzono kość 1GB (chip z RAMem jest przylutowany w technologii bga na procesorze) 

- Albo telefon to refurbished, czyli miał uszkodzony RAM i jakiś serwis również omyłkowo zamontował niewłaściwy chip. 

- Albo jest to problem software, choć to naprawdę mało prawdopodobne. Jeśli jednak tak się stało, to reflash systemu za pomocą MiFlash nic nie zmieni. Firmware, które można pobrać ze stron xiaomi, czy ew xiaomi.eu to ok 89-92% całego oprogramowania. Jest też cześć stała do której MiFlash (co za tym idzie zwykły użytkownik)  nie ma dostępu m.in. Devconf w której zawarte są dane konfiguracjne sprzętu. No są też np stałe partycje FSG, modemst1, modemst2 do konfiguracji sieci i z danymi imei itp... 

Reasumujac - jeśli masz możliwość, to reklamuj sprzęt. Jeśli był to zakup z drugiej ręki i nie masz możliwości reklamacji, to możesz go podesłać do mnie na serwis - z ogromną ciekawością rzucę na niego okiem i zobaczę, czy da się coś na to zaradzić. 

A jest możliwość przekładki pamięci ram z innej płyty głównej ,bo ta po zalaniu niestety nie odpala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 28.12.2017 o 08:41, maxikaz72 napisał:

@Duffy Dbo

Dziś zainstalowałem rr 6.0 i po którymś autoresecie tel pokazał mi 1850mb czyli 2gb ram po resecie znów 1g ram

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi