Skocz do zawartości
Negative

tutorial Chcesz wykorzystać zaletę swojej matrycy sAMOLED? [Substratum + Black Edition V2] [BEZ ROOTA]

Rekomendowane odpowiedzi

Negative

@artoor Swift nie pokrywa Google Play, przynajmniej w wersji 5.3.39 :) 

Nic się nie stało. Przetestowałem Twój aospUI - ale dla mnie Swift jest lepszy. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [mention=249348]artoor[/mention] Swift nie pokrywa Google Play, przynajmniej w wersji 5.3.39 [emoji4] 
    Nic się nie stało. Przetestowałem Twój aospUI - ale dla mnie Swift jest lepszy. [emoji6] 
    Swift jest lepszy z podstawowego powodu. Ogarnia duzo wiecej programow, nakladek. Po prostu obszerniej zaciemnia fona IMO.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    40i4

O, ciekawa sprawa. Chyba sobie sprawdzę tylko szkoda, że te belki wyskakujących powiadomień są białe. A te programy wpływają jakoś na baterię? Działając w tle nie zużywają za dużo baterii? 

Można uzyskać czarne YouTube?

Edytowane przez 40i4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos
    2 minuty temu, 40i4 napisał:

ktoś wczoraj na forum podrzucał linkę z instalką takiej wersji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nuanda
    25 minut temu, 40i4 napisał:

O, ciekawa sprawa. Chyba sobie sprawdzę tylko szkoda, że te belki wyskakujących powiadomień są białe. A te programy wpływają jakoś na baterię? Działając w tle nie zużywają za dużo baterii? 

Cokolwiek bym nie robił i jakkolwiek nie kombinował, na ten czas, belki powiadomień są niestety białe i psują całą radochę ;) z darkdesignu.

Czy wpływają na baterię? Nie zauważyłem. Myślę, że nie, bo one raczej nie działają w tle, jako nakładka, tylko "podmieniają" (chyba) oryginały OSa.

Czarny YT bez problemu. W zasadzie większość podmienia na czarny design, choć mnie osobiście bardziej leży DARK, nie BLAC - głęboki szary, albo "nie do końca czarny" :).

Jednak wygodniejszy do czytania, niż taki prawdziwy mega kontrast i czytanie z "prawdziwej czerni" (ale to już kwestia gustu / preferencji / wzroku). 

Edytowane przez JeRRyF3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Negative

@JeRRyF3D Ty pytałeś o zmianę napisów w pasku powiadomień, prawda? :) Jeśli tak to mam dla Ciebie rozwiązanie. Ściągnij ze sklepu Play - Theme Galaxy. Dzięki temu programowi możesz utworzyć swój własny motyw. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    artoor

Panowie, że tak zapytam, czy u Was też po jakimś czasie wychrzaniają się aplikacje google'a? Mam na myśli, że po kilku dniach ze Swift'em (wcześniej  aospUI) zwyczajnie jak otwieram na przykład Youtube, czy aplikację Gmail, to zaraz się one zamykają i proponują mi restart. Kiedy nie miałem nałożonych layoutów w Substratum, ten problem nie występował. Nie chciałbym musieć rezygnować ani z Substratum, ani z ww. aplikacji... zaobserwowaliście coś podobnego u siebie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Panowie, że tak zapytam, czy u Was też po jakimś czasie wychrzaniają się aplikacje google'a? Mam na myśli, że po kilku dniach ze Swift'em (wcześniej  aospUI) zwyczajnie jak otwieram na przykład Youtube, czy aplikację Gmail, to zaraz się one zamykają i proponują mi restart. Kiedy nie miałem nałożonych layoutów w Substratum, ten problem nie występował. Nie chciałbym musieć rezygnować ani z Substratum, ani z ww. aplikacji... zaobserwowaliście coś podobnego u siebie?
    U mnie nie ma takich sytuacji. Wszystko śmiga i jestem zadowolony z działania.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    artoor

Dzięki!

Najwyraźniej był to problem związany z pozostałościami po zaaplikowanym poprzednim motywie. Generalnie problem wydaje się rozwiązany przez zdeinstalowanie obu motywów (po wcześniejszym usunięciu wszelkich nakładek), a następnie ponownym zainstalowaniu Swift'a i ponownym nałożeniu nakładek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi