Skocz do zawartości
Krzysiek_PLL

HONOR VIEW 10, pierwsze wrazenia, opinie użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

meriox
    15 godzin temu, Krzysiek_PLL napisał:

tak

Krzysiek_PLL pochwal się jak wrażenia po kilku dniach użytkowania. Jakie wg Ciebie posiada wady? Szczególne zalety. Jak leży w dłoni?
    Może wrzucisz jakieś fotki robione w trudnych (ciemnych) warunkach i przy wysokim ISO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam pytanie , Co sądzicie o honorze V10? Tak wiem nie ma go w polsce ale da sie go zamówić ze stanów , jest tani , specyfikacje ma dobrą i wszyscy mówia ze ma bardzo dobry aparat , jak za 2000 to chyba bardzo dobra kategoria tak ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Można gdzieś ten model dorwać w Polsce? Po korzystnej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Można gdzieś ten model dorwać w Polsce? Po korzystnej cenie?
    W bestecenie kupisz, najbardziej legalnie i pewnie

Wysłane z mojego BKL-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeciez best cena to typowa firma krzak. Siedziba gdzieś na wyspach brytyjskich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj będę miał Honora View 10 właśnie z Bestceny. Kupiłem już u nich kilka telefonów. Nie jest to krzak. Działają dobrze. Dobry kontakt. Na żądanie wystawiają faktury VAT bez problemu tylko chcą żeby zakup zrobić wtedy przez sklep a nie przez Allegro. Mają wtedy do wyboru kupno w trzech wersjach cenowych. Z gwarancją producenta lub dodatkowo z 12 lub 24 miesięczną rękojmią z ich strony za dopłatą. Mamy wtedy rękojmię pomimo zakupu na firmę !!!. Kiedyś miałem przypadek, że kupiłem u nich Huaweia Mate 9 i mieli pomyłkę. W tytule aukcji była wersja single sim a w treści dual. W drugiej aukcji mieli droższego dual sima. Nie zwróciłem uwagi i kupiłem tańszego single. Jak telefon doszedł to zorientowałem się o pomyłce bo chciałem duala. Zgłosiłem im problem. Podesłali na swój koszt kuriera po odbiór telefonu i przysłali dual sima w cenie single mimo, że różnica była 100zł. Przysłali korektę na pierwszą fakturę i wysłali drugą fakturę. Nie żebym robił im reklamę ale muszę przyznać że działają profesjonalnie i jak mieli pomyłkę to wzięli ją na klatę. Proszę oto faktura od nich na Honora. Telefon zamówiony we wtorek. DPD już wiezie paczkę. Faktura dotarła na maila wczoraj.

skan.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chcesz to kupuj, twoja kasa. Za dużo negatywnych opinii w necie na ich temat. Szemrana działalność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm. Telefon dotarł. Wszystko ok. Kupiłem go dlatego bo strasznie tęskniłem za przyciskiem home pod ekranem. Po S8+ czuje się jakbym coś odzyskał coś co kiedyś straciłem ;) Świetnie to działa i te gesty na tym czytniczku to świetna sprawa. Przyciski ekranowe zbędne. A samo czytanie palca błyskawiczne.

hon2.jpg

hon1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meriox

Dlaczego nie kupujecie na amazonie?  

W tej chwili jest promocja. Poza promocją cena zakupu z wszystkimi kosztami ok 2100zł z fakturą vat 23% i 24 miesięczna gwarancją w oficjalnym serwisie w Polsce. Termin realizacji od momentu zakupu do dostarczenia do domu, to trzy dni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyżby nie było użytkowników tego telefonu ?? Szkoda że nie zdobywa popularności u nas bo to zdecydowanie chyba najciekawszy telefon w swojej i nie tylko w swojej klasie cenowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi