Skocz do zawartości
Krzysiek_PLL

HONOR VIEW 10, pierwsze wrazenia, opinie użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

A co w nim takiego ciekawego? Poza tym, nikt go nie kupuje bo nie ma gdzie go kupic za bardzo, w sklepach go nie spotkasz.

Edytowane przez jeronimo
    przywrocono post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Ano ciekawy, bo oferuje niemal to samo, co M10 Pro, w znacznie niższej cenie. Ale niestety, nie ma go w oficjalnej polskiej dystrybucji, aczkolwiek niektórzy, widzę, że zamawiają z za granicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież można kupić w Polsce bez problemu. Pisałem wcześniej. Żeby nie było że reklamuje. A co w nim ciekawego ?? No raczej wszystko. Parametry świetne a co najważniejsze to jedyny tel. 6" z takimi proporcjami ekranu z 6/128  i z czytnikiem pod ekranem !!!! Dla mnie ten czytnik był najważniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam go od stycznia i nie narzekam na niego, zdjecia świetne, wydajność flagowa no i bardzo fajny ekran

Wysłane z mojego BKL-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meriox
    12 godzin temu, Krzysiek_PLL napisał:

Mam go od stycznia i nie narzekam na niego, zdjecia świetne, wydajność flagowa no i bardzo fajny ekran

Wysłane z mojego BKL-L09 przy użyciu Tapatalka

Co powiesz na temat nagrywania filmów?
    Ja też jestem zadowolony z jednym ale... podczas nagrywania filmów, gdzie znajdują się ruchome obiekty (np. filmowanie dziecka) gubi ostrość. Auutofocus chwile pracuje zanim załapie ponownie na odpowiedni obiekt.

Widać to świetnie na poniższym filmiku. W 1:15 minucie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie napisał że nie ma żadnej różnicy. Ale w 90% przypadków są one niewielkie. A czytnik z przodu - jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Także zastanawiam się nad zakupem View10 obecnie mam iPhone 7 Plus 128GB w w sumie  siedzę na iP od 3Gs i miałem wszystkie po kolei lecz powiedziałem sobie dość bo ceny za ich telefony co roku biją rekordy a ja w sumie potrzebuje telefonu głównie do przeglądania internetu oraz YouTube czasami w coś chwile zagrać wysłać kilka e-mail no i oczywiście zadzwonić.Honor View 10 bardzo mi się spodobał i w sumie teraz w promocji można go kupić za 300£ ,mieszkam w Uk wiec problemu z zakupem nie ma ,a stosunek ceny do jakości wydaje się naprawdę Ok.No tylko jedna kwestia mnie martwi „Android ”.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    18 godzin temu, DefqonPL napisał:

No tylko jedna kwestia mnie martwi „Android ”.

A co Cię konkretnie martwi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, Gwozdek napisał:

A co Cię konkretnie martwi?

Wiesz tyle lat na iOS robi swoje ,miałem chwile styczności z Androidem ponieważ zakupiłem zaraz po premierze Samsuga galaxy s7 edge i jakoś nie mogłem się przyzwyczaić i po kilku miesiącach ponownie wróciłem na iOS ale posranowiłem dać mu druga szanse i chyba zamówię view 10 w tym tygodniu ,z tego co widziałem na YouTube to telefon naprawdę robi robotę jeszcze za takie pieniądze jedynie brak stabilizacji kamery ale da się bez tego żyć w sumie filmy nagrywam sporadycznie.Do tego telefon z tego co widziałem jest rozmoarów iP 7plus co dla mnie jest wielkim plusem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i się stało, zostałem posiadaczem Honora View 10 128GB niebieski, telefon mam od 3 dni i jak naradzie jestem mega zadowolony wszystko śmiga aż miło ,dodam że telefon kosztował mnie z przesyłką  jedyne 320£(nówka). Mam jeszcze małe problemy po przesiaddzce z iOs na Androida ale myślę że to kwestia paru dni.Naprawde jestem w szoku że można kupić tak dobry telefon za takie pieniądze i jakość wykonania też na najwyższym poziomie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi