Skocz do zawartości
Krzysiek_PLL

HONOR VIEW 10, pierwsze wrazenia, opinie użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

No nie ? Trochę tego nie rozumiem. Tyle się gada o OP5T, LG V30 czy innych telefonach. Robi się rankingi najlepszy tel. do 2kzł czy inne bzdurne porównania. A tu po cichu bez rozgłosu i bez oficjalnej dostępności w Polsce jest sobie telefon, który nie ma absolutnie żadnej konkurencji w swojej klasie cenowej i nie tylko. Dziwna jest polityka wielkich koncernów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie. Czy ktoś wie jak wyłączyć taką funkcję. Otóż po przejechaniu z góry na dół palcem po ekranie głównym otwiera się: Szukaj aplikacji, kontaktów, wiadomości. Wnerwia mnie to niesamowicie bo często chcąc ściągnąć pasek powiadomień to mi się włącza jak nie zacznę gestu dokładnie z samej góry. Nie wiem czy precyzyjnie to wytłumaczyłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Nie da się tego niestety wyłączyć. Możesz co najwyżej zmienić launcher.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

View 10 ma stabilizację zdjęć? Bo rozumiem, że wideo nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Honor view 10 nadal w top 10 najwydajniejszych tel wedlug antutu. Przed one plus 5t :)

Wysłane z mojego BKL-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Antutu to raczej podglądowo należy traktować. Liczą się testy, hm, 'w polu' :P Najlepiej to chyba sprawdzać w multitaskingu + jakieś wymagające gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli ktoś nadal chce go kupić w fajnej cenie, to czatujcie na włoskim Amazonie, aktualnie cena nie jest super, ale mi udało się go wyrwać za 384 Euro, https://www.amazon.it/dp/B0787CK1YZ/ref=pe_3310731_189395851_TE_dp_1 

Przesiadłem się z leciwego Samsunga Note 3, który padł w boju, więc przeskok duży. EMUI niestety mi się nie podoba, na wstępie wróciłem do starego dobrego ADW EX (o ile ktoś jeszcze pamięta), z wad, o których piszą też na XDA, to minimalny lag przy przewijaniu, tzn. ruch przewijania zaczyna działać z minimalnym opóźnieniem, potem już płynnie. Wydajność, aparat i bateria to przepaść w stosunku do mojego starego Note'a, nie mam wielkiego porównania z czymś w tej samej klasie. Ponadto dużo lepszy zasięg LTE, WiFi, lepszy GPS. Głośniczek, choć jeden, też daje radę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    View21

Kupiłem niedawno telefon i bardzo fajny obecnie do kupienia za około 2k w Polsce. Mam kilka pytań odnośnie telefonu.

Jak to jest z tym szybkim ładowaniem u mnie działa bez zarzutu tylko jak z żywotnością bateri będzie np za rok czy dwa lata? Wyczytałem że te szybkie ładowania psują baterie przez wpływ ciepła itp.

Kupiłem sobie szkło hartowane 2.5 założyłem i niestety nie pokrywa całego wyświetlacza. Brakuje dosłownie ciutke z lewej i prawej strony czy to jest bezpieczne czy lepiej poszukać czegoś innego? W poprzednim tel miałem cały wyświetlacz pokryty wymieniałem szkło kilka razy i wyświetlacz nie ucierpiał chociaż telefon spadł naprawdę sporo razy.

Kręcenie filmików będzie dostępna opcja nagrywania 4k 60 fps? Trochę dziwne że nie ma takiej opcji :( Dodam że mam andka 8.0 Chyba 10v jeszcze nie dostała 8.1?

Ogólnie telefon bardzo solidnie wykonany i jak najbardziej polecam :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kupiłem niedawno telefon i bardzo fajny obecnie do kupienia za około 2k w Polsce. Mam kilka pytań odnośnie telefonu.
    Jak to jest z tym szybkim ładowaniem u mnie działa bez zarzutu tylko jak z żywotnością bateri będzie np za rok czy dwa lata? Wyczytałem że te szybkie ładowania psują baterie przez wpływ ciepła itp.
    Kupiłem sobie szkło hartowane 2.5 założyłem i niestety nie pokrywa całego wyświetlacza. Brakuje dosłownie ciutke z lewej i prawej strony czy to jest bezpieczne czy lepiej poszukać czegoś innego? W poprzednim tel miałem cały wyświetlacz pokryty wymieniałem szkło kilka razy i wyświetlacz nie ucierpiał chociaż telefon spadł naprawdę sporo razy.
    Kręcenie filmików będzie dostępna opcja nagrywania 4k 60 fps? Trochę dziwne że nie ma takiej opcji [emoji20] Dodam że mam andka 8.0 Chyba 10v jeszcze nie dostała 8.1?
    Ogólnie telefon bardzo solidnie wykonany i jak najbardziej polecam [emoji4] 
    A możesz pokazać zdjęcie z tym szkłem, ile pokrywa? I jakiej firmy to szło? Nieco zaokrąglony wyświetlacz chyba uniemożliwia pełne pokrycie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Czy może ktoś podrzucić link do oficjalnego romu do modelu bkl-al00 64 GB?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi