Skocz do zawartości
Krzysiek_PLL

HONOR VIEW 10, pierwsze wrazenia, opinie użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś już dostał aktualizację do Android9/EMUI9, oficjalnej wersji, nie bety ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

@lorem62 Oficjalny rollout dopiero rozpoczął się w Chinach. Europa poczeka pewnie jeszcze kilka tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    morius

Pojawił się już oficjalny Rom z androidem 9.0 na v10 wersja europejska. Ale opis jego wgrania jest tak nieprecyzyjny że boję się że uwale telefon i stracę gwarancję. Oto link 

https://www.getdroidtips.com/huawei-rolling-out-android-9-0-pie-update-for-honor-view-10-download-available/

Może ktoś ma instrukcje po polsku lub link do xda lub innej strony z lepszym opisem. 

Edytowane przez morius

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    2 godziny temu, morius napisał:

Pojawił się już oficjalny Rom z androidem 9.0 na v10 wersja europejska. Ale opis jego wgrania jest tak nieprecyzyjny że boję się że uwale telefon i stracę gwarancję. Oto link 

https://www.getdroidtips.com/huawei-rolling-out-android-9-0-pie-update-for-honor-view-10-download-available/

Może ktoś ma instrukcje po polsku lub link do xda lub innej strony z lepszym opisem. 

Ten sposób raczej nie jest zbyt wiarygodny. Kup sobie zagraniczną kartę, najlepiej z UK, to się załapiesz na testy (bo w Polsce oficjalnie V10 nie był dystrybuowany). Od 15 grudnia ma byc nowa tura. A może nawet jeszcze są miejsca w poprzedniej.

Szukaj karty giffgaff na Allegro ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jak by co serwis huawie bez problemu naprawia view 10.

Mają cześci i nawet nie potrzebują  faktury z bestceny :P

minęło 1.5r moja view10 nadal działa bez problemu aczkolwiek serwis odwiedził, na gwarancji wymini jacka i usb c a poza gwarancja odpłatnie tylne plecy razem z modułem aparatu

kusi coś nowego, ale oprócz nowego oneplusa nic mnie nie interesuje :P

Edytowane przez Krzysiek_PLL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    21 godzin temu, Krzysiek_PLL napisał:

minęło 1.5r moja view10 nadal działa bez problemu aczkolwiek serwis odwiedził, na gwarancji wymini jacka i usb c a poza gwarancja odpłatnie tylne plecy razem z modułem aparatu

Usterka fabryczna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem okazję przez miesiąc używać owego telefonu jako tego codziennego, niestety z miernym skutkiem. Uświadczyłem przycinania animacji, długiego czasu reakcji na polecenia, słabej wydajności. Może to przez poprzedni model telefonu, jaki posiadałem - Xperia XZ Premium, przyzwyczajony byłem do większej wygody. Nie zważając jednak na te aspekty, telefonu używało mi się całkiem dobrze. Myślę, że aktualizacja oprogramowania mogła poprawić wymienione przeze mnie usterki, nie było mi dane testować go dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Usterka fabryczna?
    Jack i usb padlo bo w środku bylo juz zarośnięte syfem. Aparat moja wina bo upadł i jedno ze szkielek odpadlo

Wysłane z mojego BKL-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi