Skocz do zawartości
Zuberek42

[7.0][STOCK] Launcher Samsung Experience, Karty Bixby, Dostęp do chmury [NO ROOT]

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Bąbel_92 napisał:

Pięknie, po prostu pięknie.

Czy mógłbyś napisać krok po kroku, jak osiągnąć taki oszałamiający efekt?

Wystarczy zainstalować motyw UX9, który znajdziesz na YouTube. Jeżeli chodzi o ekran startowy to tylko działa ta wersja - Samsung Experience 9.0.01.51, bo inne się wykrzaczają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm... @sroczkin temat? tak też myślałem, ponieważ wygląda to zbyt zaawansowanie niż tylko nakładka Samsung Experience.

Aplikacji Bixby nie chciałem, bo czytałem jak właściciele flagowców narzekają na to, tylko że oni mają gorzej bo mają fizyczny przycisk a my nie ;).

A co do Cloud Gateway to nawet nie chcę bo nie korzystam z chmur w ogóle (no chyba że musi być żeby poprawnie działało).

@Yourant

Ja też instalowałem ręcznie różne wersje appek z apkmirror, cały dzień mi to zajęło większość mam zaktualizowane, ale wystąpiła taka anomalia że 'nagle znikąd' nowszą wersję niż tą którą zainstalowałem (np. Galeria) znajdowało w Sklepie Galaxy Apps choć wcześniej nie dało się jej tam znaleźć.

A co do tej nakładki, z którą miałeś problem mogłeś kliknąć te trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu ''Odinstaluj Aktualizacje" ja tak właśnie zrobiłem i bez problemu wróciłem do TouchWiz'a w wersji 5.19.18.

@xperiax8

Czy do instalacji motywu potrzebny jest root?

A co do nakładki Experience to miałem ją w wersji 9.0.05.32 ale niestety zauważyłem kilka błędów:

- Nakładka wpadała w ''reset-loop-crash''

- Widget pogodowy zniknął z sekcji 'widgety'

- Także one nie wyświetlały się poprawnie (pokazywało 2,5 strony jedna ucięta w połowie)

Wydaje mi się teraz z perspektywy czasu, że któraś z aplikacji bixby była potrzebna (bixby home).

Czyli podsumowując nie musiałem wcale aktualizować każdej aplikacji z osobna?... Szlak...

Jeżeli kogoś to interesuje to wrzucam screen jak wygląda na obecną chwilę efekt moich eksperymentów. Screenshot_20180408-153616.thumb.png.b296868669bd6209265e16dec6bd9c40.png

Jak widać Radia, Aparatu Kalkulatora i Ustawień nie dało się mnie zaktualizować...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yourant

ja radio, aparat, kalkulator, kalendarz, wiadomości, kontakty, połączenia, galeria, moje pliki, zegar,  touchwiz mam zaktualizowane. Jedyny minus jest przy najnowszej aktualizacji wiadomości, jak wejde we wiadomości i klikne kontakty i wybiore jakiś to wyskakuje reset wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do instalacji motywu nie potrzeba roota ,działa normalnie jak motywy z Samsung Themes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Yourant Sprawdź czy składnik aplikacji wiadomości o nazwie OMACP nie powoduje konfliktu, może będziesz musiał spróbować z innymi wersjami, bo ja osobiście nie mogłem żadnej nowszej zainstalować.

Właśnie teraz zauważyłem że u mnie też crashuje szlak...

Możesz mi napisać jakie wersje appek używasz chodzi mi tylko o radio, kalkulator, aparat żeby "pasowało".

@xperiax8x

A ty posiadasz roota? Zdarzają Ci się jakieś crashe appek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yourant

@Bąbel_92 aparat 6.5.95 , radio 2.1.79 , kalkulator 6.0.51.6 . Wszystko instalowałem jakiś czas temu jak zrobiłem Wipe... wtedy wchodziło wszystko... teraz pewnie jak zrobiłbym Wipe to mógłbym je zaktualizować do najnowszych. Ale po co.

Edytowane przez Yourant

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Yourant

No niestety te wersje u mnie powodują konflikt, nie będę robił wipe'u bo skoro mogę mieć te ikonki z motywu, przy starszych wersjach appek (chyba), bez ich nowych funkcji (których i tak pewnie nie będę używał) to mogę iść na taki kompromis.

@xperiax8x

A jak zainstalowałeś ten motyw, tak po prostu z pliku .apk, czy dodawałeś coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam roota ,instalowałem normalnie apk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    10 godzin temu, Bąbel_92 napisał:

@xperiax8x

Pobierałeś może ten motyw stąd : https://www.thobbyblog.id/2018/04/ux9-v2-s9-theme-look-full-icon-mod.html

Czy trzeba mieć konkretną wersję aplikacji do motywów?

A Ty jakiej używasz?

Aplikację do motywów mam standartową a motyw użyłem ten:https://www.thobbyblog.id/2018/03/galaxy-s9-theme-inject.html.Ostatnio zainstalowałem ten motyw na J7 2017 i działa normalnie , na tej J7 nie zmieniałem Touchwiza ,żadnych apek  nie aktualizowałem a efekt jest taki sam jak na mojej A5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi