Skocz do zawartości
martini33

Problemy z powiadomieniami - temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

A czego takiego niby brakuje w czym konkurencja jest lepsza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    overse
    A czego takiego niby brakuje w czym konkurencja jest lepsza?
    Choć by powiadomienia kuleja jak można zrobić AOD na którym brak info o powiadomieniu , nawet ta ich dioda jest mega słabo widoczna, dodam jeszcze że słaba wibracja również daje mi się we znaki[emoji58] w s8 jakoś lepiej to rozwiązali, druga sprawa to wypadające klatki animacji i spowolnienia na apkach Googla i innych gdzie mój 2 letni LG G4 sobie lepiej radził Kirin 970 miałbyć mega szybki...serio wszyscy narzekają na Galaxy a Mejt nie jest pod tym względem jakiś lepszy [emoji58] nakładka Mejta jest ociężała. Dołączone słuchawki do zestawu to jakaś porazka.
    Dla mnie jedyne co im super wyszło to czytnik i wszyscy producenci powinni brać z nich przykład[emoji57]

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie powiadomienia z aplikacji, których używam działają ok, na zegarku S3 też pojawiają się od razu, dioda jest taka jak zawsze w Huawei, zaznaczam, że niektórzy nie mają w ogóle diody powiadomień. Jak jest za mało widoczna to jest mnóstwo aplikacji, które będą świeciły nawet całym wyświetlaczem powiadamiając o jakimś zdarzeniu. Wibracji nie używam, co do klatkowania nie zauważyłem u siebie, natomiast dla mnie telefon chodzi zdecydowanie szybciej niż note 8, którego użytkowałem przez 4 miesiące. Słuchawki no cóż nigdy nie używam słuchawek dostarczanych przez producentów, raz porządnie zainwestowałem w słuchawki i mam spokój. Aparat jest super, bateria dużo lepsza i czytnik rewelacyjny. Do tego AOD w Samsungu Super jak było włączone to telefon 2 razy dziennie do ładowania :)

Do tego cena w dniu premiery zdecydowanie niższa i przynajmniej jakieś dodatki. I pisałeś w porównaniu do innych a porównujesz tylko do S8.

Dźwięk z telefonu jak i na słuchawkach też zdecydowanie lepszy niż w note 8.

Nie żebym uważał telefon za ideał bo na pewno ma kilka braków, ale moim zdaniem i dla moich potrzeb jest zdecydowanie lepszy niż Samsung a posiadałem zarówno Note 8 jak i zwykłego S8.

Edytowane przez gobi1981

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Notatka od Moderatora Globalnego: Gwozdek

wykrzyk.png Proszę trzymać się tematu wątku. Od opisywania wrażeń mamy specjalny do tego temat w dziale Dyskusji Ogólnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    belo76

Witam

Używa ktoś może Aqua Mail na mate 10 pro ? Mam problem z ikonami powiadomień na pasku, ikona aplikacji, działa w tle i jest widoczna cały czas, to jest ok. , natomiast ikona z powiadomieniem o nadejściu wiadomosci, raz jest, innym razem jest tylko dźwięk a jeszcze innym pojawia się i po kilku sekundach znika,

Dioda powiadomień działa jak należy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    overse

22 godziny temu, belo76 napisał:
    Witam
    Używa ktoś może Aqua Mail na mate 10 pro ? Mam problem z ikonami powiadomień na pasku, ikona aplikacji, działa w tle i jest widoczna cały czas, to jest ok. , natomiast ikona z powiadomieniem o nadejściu wiadomosci, raz jest, innym razem jest tylko dźwięk a jeszcze innym pojawia się i po kilku sekundach znika,
    Dioda powiadomień działa jak należy

Miałem to samo dlatego używam inboxa serio to w Miejcie chyba rzadko chodzi coś dobrze [emoji23]

Edytowane przez Gwozdek
    Usuwam treść nie na temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    belo76
    Miałem to samo dlatego używam inboxa serio to w Miejcie chyba rzadko chodzi coś dobrze [emoji23]

Znalazłem taki sposób na wyświetlanie powiadomień na pasku z Aqua Mail.
    W ustawieniach Aqua Mail w zakładce wygląd i atmosfera odznaczyłem opcje Ikona dla powiadomień podczas synchronizacji.
    Zniknęła Ikona aplikacji działającej w tle ale za to zaczęły się pojawiać ikony po otrzymaniu wiadomosci.
    Póki co działa ale jestem trochę rozczarowany problemami i niedociągnięciami w telefonie za 3 tysiaki
    Ale co bym nie kupił w każdym coś kuleje więc bardzo nie narzekam
    [emoji3]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i jak z tymi powiadomieniami lepiej cos po aktualizacjach?? bo widze ze i u mnie zaczyna glupiec i dzialac jak chce ewidentnie huawei zyje swoim zyciem

Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    overse
    Dnia 10.03.2018 o 18:00, lukaszsas23 napisał:

i jak z tymi powiadomieniami lepiej cos po aktualizacjach?? bo widze ze i u mnie zaczyna glupiec i dzialac jak chce ewidentnie huawei zyje swoim zyciem

Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

to zależy jakich apek używasz, na gmail przychodzi jak chce, ale już na outlook działa ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Warto wiedzieć, że w Gmailu trzeba samemu jeszcze ustawiać synchronizację dla każdej z etykiet. Sporo osób o tym nie wie i zwala winę na telefon (jak niegdyś ja :P).

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi