Skocz do zawartości
Baron Rafau

Testy Mate 10 lite by Baron Rafau

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek
    13 godzin temu, Baron Rafau napisał:

W tym miesiącu otrzymałem dwie aktualizacje. Według opisów można było się spodziewać tylko poprawek bezpieczeństwa, ale zauważyłem jedną nową funkcję - teraz przed rozpoczęciem nagrywania ekranu, telefon pyta o źródło dźwięku. Dobrze, że wprowadzono tę opcję, ponieważ wcześniej było to dość uciążliwe, gdy telefon zawsze nagrywał ekran z dźwiękiem mikrofonu.

W dniu 30.10.2018 o 11:35, Baron Rafau napisał:

A wiesz co jest najlepsze? W EMUI 9 można nagrywać z dźwiękiem... tylko z mikrofonu. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czas na listopadową opinię.

W tym miesiącu telefon dostał jedną aktualizację z poprawkami zabezpieczeń, czyli nic ciekawego :P

Po przeczytaniu najnowszej opinii Gwozdka, zdjąłem etui z telefonu i zauważyłem kilka kropek, gdzie schodzi farba. Może jakiś piasek się dostał pod etui.

Grzebiąc w zdjęciach z mojego Mate 10 lite, które mógłbym wrzucić (wybór nie jest duży - jakość nigdy nie mogłem się zabrać za dokładne przetestowanie aparatu) znalazłem porównanie zdjęcia z HDR, bez, oraz efektu Bokeh uzyskiwanego za pomocą drugiego aparatu:

IMG_20180804_111902.jpgIMG_20180804_111857.jpgIMG_20180804_111914.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zbliża się koniec testów. Ciężko coś napisać, gdy już wszytko się na temat tego telefonu napisało :P 

Zauważyłem, że przyciski nawigacyjne wypaliły się na ekranie. Po ukryciu paska nadal są lekko widoczne - widoczne na ciemnych motywach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 2.01.2019 o 21:13, Baron Rafau napisał:

Zbliża się koniec testów. Ciężko coś napisać, gdy już wszytko się na temat tego telefonu napisało :P 

Zauważyłem, że przyciski nawigacyjne wypaliły się na ekranie. Po ukryciu paska nadal są lekko widoczne - widoczne na ciemnych motywach.

Dobre ????przecież to nie amoled to jak mogły się wypalić? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, Łukasz Miska napisał:

przecież to nie amoled to jak mogły się wypalić

¯\_(ツ)_/¯

IMG_20190104_223425.jpgIMG_20190104_223518.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No są. Słabo to widać ale jest. Pokazuje to że nie tylko amoledy się wypalają ale tak samo w ekranach IPS zachodzi proces który pozostawia, jak to określić....... stałą zmianę w wyświetlaniu pikseli. Po roku, zobaczymy ????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

To chyba telefon nie miał lekko z Tobą, bo trzeba się dobrze postarać, żeby nabawić się wypaleń w zwykłym LCD :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Gwozdek Normalnie z niego korzystałem. Zauważyłem dopiero na ciemnym motywie, gdy włączyłem większą ilość przycisków (z tym do rozwijania menu). Między nimi została poświata starych. Widocznie rok wyświetlania tego samego wystarczy, aby zostało na zawsze. Trzeba częściej zmieniać układ przycisków :P 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi