Skocz do zawartości
jeronimo

[Galaxy s9] - Etui/case

Rekomendowane odpowiedzi

mico11

A czy ktoś wie, czy do s9 da radę kupić ładnie skrojone, cienki skórzane etui, coś jak te applowskiej z foto poniżej.
    Wszystkie do tej pory obejrzany były okropnie grube i jakieś takoś słabo wykonane.

Weź sobie samsungową alcantare. Wiem że trochę inny materiał niż skóra, ale moim zdaniem lepiej leży i przyjemniejszy w dotyku

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol
    Napisano (edytowane)

W styczniu kupiłem za 7 dych Invisible Case ARC 3D od 3MK. Niestety poodklejała się folia na rogach i na jednym boku (na ekranie trzyma się idealnie i faktycznie ryski znikają). Reklamacja przez 3MK została odrzucona. Dano mi do zrozumienia, że uzytkowałem telefon w nietypowy sposób. 

Jak ktoś ma 7 dych 3,5 dychy (7 dych kosztuje komplet z folią na ekran a za 3,5 dychy można kupić sam Invisible Case) do wydania co kilka miesięcy, to polecam bo wygląda rewelacyjnie (tzn. nie wygląda, bo praktycznie go nie widać - naprawdę). Ale jak ktoś liczy, że przeżyje taka folia na telefonie dłużej - to nie polecam. 

Ja już nie kupię. Tylko teraz nie wiem co kupić, bo nie chciałbym tracić wyglądu telefonu a chciałbym go ochronić przed porysowaniem. 

Edytowane przez ochkarol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nevi

Jak kolega wyżej. Również chętnie chciałbym zaczerpnąć opinii. Szukam czegoś praktycznego, co też dobrze ochroni mój telefon przy pracy fizycznej.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hey, wczoraj kupilem i przykleiłem już 3mk hard glass max, możecie polecić jakieś fajne etui które jest kompatybilne z tym szkłem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 6.06.2019 o 09:48, pilot320 napisał:

hey, wczoraj kupilem i przykleiłem już 3mk hard glass max, możecie polecić jakieś fajne etui które jest kompatybilne z tym szkłem?

Bardzo fajne etui jak na razie jestem bardzo zadowolony . Niestety szkło w zestawie to nie full glue i niestety odeszło po jakimś czasie .

https://allegro.pl/oferta/galaxy-s9-etui-szklo-spigen-thin-fit-360-7296852683?utm_source=notification&utm_medium=buyerCart&utm_campaign=transaction-notifications:buyerCart

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4GSM

Moim zdecydowanym wyborem do S9 jest Gear4 Picadilly, niestety są duże problemy z dostępnością  i narazie nie wprowadzamy tej marki do stałej oferty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to sie wypowiem, kupiłem od 3mk hard glass max full glue i do tego 3MK Armor Case i uważam że jedn z drugim pasuje bardzo dobrze. Etui na pewno nie będzie podważać tego szkła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lamer

Dzisiaj założyłem na swojego S9 Spigen Thin Fit 360™ + Spigen GLAS.tR Slim i jestem pod wrażeniem. Szkło przykleiło się idealnie a obudowa (jak każdy spigen...) jest bardzo solidna.

Zobaczymy co będzie po dłuższym użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi