Skocz do zawartości
ThomAS PL

S8+ Pasująca Para: SZKŁO+ETUI

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginalna folia Samsunga plus etui nillkin frosted shield.

Pasuje elegancko. Folia ma bardzo dobry poślizg palca nie jest taka miękka jak 3mk nie ma tylu "zmarszczek " pod światło nakłada się w miarę łatwo polecam bo jak za 30 zł 2 sztuki dobra cena

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ją polecam taki zastaw który osobiście używam i polecam bez wahania.

https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/p/Samsung-Galaxy-S8-Plus-Szklo-hartowane-na-caly-ekran-Etui-wzmacniajace-3mk-HardGlass-Max-3mk-NaturalCase/39329

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Minnio
    W dniu 11.04.2018 o 14:16, Kolczyk1981 napisał:

Ją polecam taki zastaw który osobiście używam i polecam bez wahania.

https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/p/Samsung-Galaxy-S8-Plus-Szklo-hartowane-na-caly-ekran-Etui-wzmacniajace-3mk-HardGlass-Max-3mk-NaturalCase/39329

Zestaw dobrze pasuje na smartfon? Etui i szkło są wytrzymałe? Z czego jest wykonane to etui? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skillaz

Natural case odradzam zdecydowanie. Chroni jedynie od zarysowań, ale nie od upadku. Obity telefon i pęknięte etui gwarantowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam zestaw szkło z Ali

2pcs Screen Protector For Samsung S8 S9 Plus S7 edge Curved Tempered Glass Liquid Full Glue UV Light for Galaxy Note8 Note 9
    https://s.click.aliexpress.com/e/iBsFRpI

I case Nillkin Frosted dla mnie bajka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam etui Spigen Liquid Air i szkło 3mk HardGlass Max i pasują do siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peterpp
    Napisano (edytowane)
    W dniu 5.02.2018 o 08:59, ThomAS PL napisał:

Cześć

Ponieważ aby dobrać pełną ochronę dla S8 plus musiałem przebić się przez dwa wątki (dla etui i dla szkła) i na dodatek admin pilnuje aby w nich nie mieszać ze sobą wątków, to zakładam temat wspólny.

Proszę podawajcie sprawdzone pary SZKŁO + ETUI.

Jako pierwszy wrzucę parę:

Etui: rock hybrid, rock clarity series, ipaky hybrid

Szkło http://allegro.pl/szklo-3d-4d-9h-samsung-galaxy-s8-plus-full-glue-i6989978171.html

Nie lepiej kupić Etui Spigen Tough Armor które jest według mnie i wielu osób najlepszym zabezpieczeniem na rynku oraz iść do najbliższego sklepu rtv euro agd zapłacić 10 czy 15zł nie pamiętam i będziesz miał założona super folię na ekran? Nie polecam folii Folia 3mk Arc SE Samsung Galaxy ponieważ efekty są masakryczne mimo idealnie wyczyszczonego ekranu. Widoczne smugi bąbelki i nie wiem jak to nazwać co jest na tym ekranie. Prawdziwy melanż.

Resized_20190303_105753.jpeg

Edytowane przez peterpp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Może i Spigen Tough Armor dobrze chroni,ale jak dla mnie totalnie szpeci telefon. Każde mocne pogrubienie telefonu już psuje komfort z używania telefonu.  Miałem kiedyś w G3 Bettle Defence PRO i telefon też wyglądał w tym jak ku..a. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, peterpp napisał:

Nie lepiej kupić Etui Spigen Tough Armor które jest według mnie i wielu osób najlepszym zabezpieczeniem na rynku oraz iść do najbliższego sklepu rtv euro agd zapłacić 10 czy 15zł nie pamiętam i będziesz miał założona super folię na ekran? Nie polecam folii Folia 3mk Arc SE Samsung Galaxy ponieważ efekty są masakryczne mimo idealnie wyczyszczonego ekranu. Widoczne smugi bąbelki i nie wiem jak to nazwać co jest na tym ekranie. Prawdziwy melanż.

Kto ci to zrobił?, człowieku?! Miałem tą folię--wiadomo du*y nie urywa jak to 3mk, ale tak to nie wyglądało. Te plamy i bąble zejdą trochę po czasie;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin
    Napisano (edytowane)
    3 godziny temu, peterpp napisał:

Ale ktoś ci spartolił nakładanie . No chyba ze sam to zrobiłeś . Mam nałożona folie  3Mk od 16 miesięcy i pomijając już widoczne pod światło lekkie ryski folia lezy i sprawuje sie idealnie . Z racji ze nie lubię pogrubiających etui używam tez etui od 3Mk i dla mnie jest ono idealne . Ma grubość 0,3 mm i dzięki temu telefon nic nie traci na ergonomii .

Spoiler

Edytowane przez sroczkin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi