Skocz do zawartości
jarmk

[Galaxy S9+] Etui/case

Rekomendowane odpowiedzi

cholek3

Ja myślę ponownie nad Ringke Fusion Crystal Clear. Spisał się u mnie na S7, ale decyzji jeszcze nie podjąłem. Zobaczę co Wy chłopaki jeszcze podsuniecie. [emoji6]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

Ja myślałem o tym Led View Cover , tylko poczytałem trochę o nim w dziale dla S8+ i piszą, że po pół roku padają diody, a także jest problem z jego czyszczeniem.

Ten Cover dla S9+..piszą, że jest ze skóry ekologicznej, a ten dla S8 jest chyba z materiału..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gino82

Też miałem obawy bo w poprzednich modelach np.w note 4 też czytałem o tych ledach i zawsze kupowałem clear covery , ale w przedsprzedaży S8+ wziąłem dwa telefony i do jednego clear a do drugiego Led View i diody działają cały czas.Ja mam ten najciemniejszy i czyszcze normalnie taką wilgotną szmatką do ekranów ,i zarówno w S8+ jak S9+ jest to skóra ekologiczna.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupuje Etui LED View Cover do pracy( muszę mieć pełną ochronę na telefon) i etui Alcantara na wyjścia z domu, wycieczki itp.
    W dodatku na ekran nakleję folie z 3m lub szkło hartowane, jeszcze się zastanawiam co nakleić na ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Ja po zakupie s9+ zapewne będe szukał tego etui

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanko, który z tych etui, może najlepiej zabezpieczyć telefon, np. podczas gdy wypadnie mi z ręki :) ... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

Ma ktoś gdzieś namiary na tańsze te etui - Led View Cover ? Niby są po 199, ale niedostępne, przesyłka do 21 dni, na zamówienie, itp...

http://allegro.pl/etui-samsung-led-view-cover-case-galaxy-s9-plus-i7210467440.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gino82
    Ma ktoś gdzieś namiary na tańsze te etui - Led View Cover ? Niby są po 199, ale niedostępne, przesyłka do 21 dni, na zamówienie, itp...

http://allegro.pl/etui-samsung-led-view-cover-case-galaxy-s9-plus-i7210467440.html
    Ja biorę w Komputroniku,dodatkowo po zalogowaniu się do aplikacji VIP możesz dostać kupon 20zł więc wychodzi 179,90.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakul
    Napisano (edytowane)

Może ktoś się kiedyś spotkał z etui Gear4

https://www.gear4.com/us/catalog/product/view/id/2014/category/154/

IMO wygląda ciekawie, pytanie tylko jak z wykonaniem, dopasowaniem i ogólnie z użytkowaniem.

Edytowane przez szakul

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

@gino82

Mam już z KOMPUTRONIKA etui Led View Cover i rzeczywiście tak jak poleciłeś wyszło troszkę taniej - dzięki.

Napisz mi tylko jak też będziesz je miał proszę, czy to w kolorze czarnym (o ile kupujesz czarne) jest rzeczywiście czarne, bo moje podchodzi tak lekko pod siwawe... chyba, że ten typ tak ma, bo z tego co widzę, to etui te występuje na razie w 3 kolorach - czarny, niebieski i fiolet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi