Skocz do zawartości
besciak

[Galaxy S9+] Ochrona ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Pytanie do znawców tematu, z tego co czytam, to najlepszym zabezpieczeniem ekranu jest szkło hartowane. Polecacie jakąś konkretną Firmę, markę ?

Edytowane przez zabka35i
    Poprawa nazwy tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Przejrzałem na szybko temaciki o szkłach do s8 i wychodzi na to że warte coś są klejone i utwardzane światłem uv whitestone dome. Do s9 można kupić, tylko cena dosyć wysoka bo 200zł. Myślę, że trzeba opierać się na doświadczeniu kolegów posiadających s8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chyba nakleję folię z Saturna jak się pojawi. Nie chcę znowu wydawać kilkuset pln na eksperymenty ze szkłami i foliami tak jak w przypadku S7 Edge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Folia byłaby najlepszym rozwiązaniem, gdyby nie fakt, że nie chroni specjalnie przed upadkiem. Sam mam dylemat co amówić do S9+, w obecnej S6 mam folie 3MK i i tak noszę w Clear View. Wertując wątki na ten sam temat chociażby do S8 czy S8+ można dojść do wniosku, że nie istniej żadne idealne rozwiązanie. Jedynym wyjściem zdają się być stosunkowo drogie, a mam wrażenie też nie dające 100 % satysfakcji szkła, o których wspomniał kolega @adtech84

W przeciwnym razie etui typu Clear View Cover lub te nowe z wbudowanymi ledami, co neikażdemu pasuje. 

Edytowane przez Merauder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993

Ja posiadam dome glass na note 8 i to jest jedyna alternatywa na zakrzywione ekrany samsunga, zanim wydacie 100-200zł na różne szkła które odpadną po krótkim czasie zastanówcie się czy nie lepiej dołożyć do dome glass :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    15 minut temu, besciak napisał:

A co powiecie o takim zabezpieczeniu ?  Zna ktoś z Was tego typu etui ? 

http://allegro.pl/gear4-oxford-czarne-etui-na-samsung-galaxy-s9-plus-i7193655658.html

Widziałem też to na necie, aczkolwiek to dalej rozwiązanie niczym clear view cover etc.

dodana zawartość

10 minut temu, Tofik1993 napisał:

Ja posiadam dome glass na note 8 i to jest jedyna alternatywa na zakrzywione ekrany samsunga, zanim wydacie 100-200zł na różne szkła które odpadną po krótkim czasie zastanówcie się czy nie lepiej dołożyć do dome glass :) 

a jak współpracuje to szkło z etui?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    4 minuty temu, Merauder napisał:

Widziałem też to na necie, aczkolwiek to dalej rozwiązanie niczym clear view cover etc.

dodana zawartość

a jak współpracuje to szkło z etui?

Jest wątek w dziale note8 z czym współpracuje to szkło aczkolwiek margines jest na tyle spory że szkło pasuje z większością etui u mnie np z spigen neo hybrid nie było żadnego problemu :) Są też podórbki dome glass na allegro po ok 120pln lecz one są nieco mniejsze i nie wiem czy bedą od razu na s9/s9+. Łucek na yt dosyć fajnie recenzuje dome glass jak i również to chińskie szkło polecam sprawdzić :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj jest coś takiego https://pancernik.eu/pl/p/Etui-Supcase-i-Blason-Ares-Galaxy-Note-8%2C-czarne/7768?utm_source=Criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=criteo_lowerfunnel

Jest jeszcze pare innych tej firmy. Wiadomo, że to powiększy telefon, ale jeśli dotyk działał by dobrze, warte zastanowienia, jak nie chcemy się martwić o ekran i plecki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Chyba się słyszę na ten doom glass tylko pytanko, czy w razie stłuczki można gdzieś dokupić taniej samo szkło?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi