Skocz do zawartości
jeronimo

Pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Tylko że każdy z nas ma tą samą aktualizację i w większości nie ma problemów z trybem nocnym aparatu. U mnie jest OK.

Więc nie jest to błąd aktualizacji....może coś w ustawieniach się gryzie?. Może jakaś pobrana aplikacja? Stawiam na indywidualny problem. Bo jak by to był błąd w aktualizacji to każdy z nas miał by podobne problemy, czyż nie ??

Na tej stronie co podałeś jest jeden wpis który daje do myślenia.......

"Ma to coś wspólnego z trybem oszczędzania energii, ponieważ mam ten problem tylko wtedy, gdy włączony jest tryb oszczędzania energii. Wyłączenie trybu oszczędzania energii rozwiązuje problem dla mnie."

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, ochkarol napisał:

Zastanów się czy ktokolwiek na tym forum jest w stanie Ci udzielić odpowiedzi na to pytanie. 

Powinni błąd naprawić. Ale czy to zrobią i kiedy? 

Nie mam się  nad czym zastanawiać, bo nie zadałem pytania. Natomiast co do drugiej części to mogę jedynie myśleć tak samo.

@[email protected] to nadal oznacza, że gryzie się coś w sofcie w takim razie, czyli błąd musi naprawić Samusng, a w każdym razie powinien.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol
    Napisano (edytowane)

@[email protected]

Nie każdy ma tą aktualizację. Dla Play jest dopiero od dwóch dni (bodajże) a dla Plusa nie ma jeszcze wcale (oczywiście). 

@kuba_bed

Zabrzmiało jak pytanie - stąd taka moja odpowiedź. 

Edytowane przez ochkarol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty

@[email protected] @kuba_bed @ochkarol

Pamiętacie błąd z przedniej kamerki aparatu na formacie 1:1 który to potem został naprawiony w kolejnej poprawce systemu.

Spoiler

12FFCADB-9FB6-4EAC-AD76-A53A9258544D.thumb.jpeg.43d7bfe9502b05543b50a018574c6398.jpeg

Liczę że i kolejny błąd w trybie Noc też będzie naprawiony w kolejnej nadchodzącej poprawce. Tak zapewne się stanie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo

Odnośnie grzania, we wtorek oddałem telefon do serwisu Samsunga w Poznaniu, zrobili diagnozę, testy itp. i stwierdzili brak usterki. Winą za grzanie i krótką pracę na baterii zrzucili na "złe oprogramowanie" cokolwiek to jest i wgrali na nowo najnowsze - nie wiem czym by się to miało różnić od wgrania softu Odinem. W każdym razie, telefon nadal się trochę grzeje. Z baterią nieco lepiej ale to raczej kwestia tego, że telefon został wyczyszczony i na nowo wszystko zostało ustawione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam 

Jestem nowy na forum i jeżeli piszę w niewłaściwym wątku to z góry przepraszam.

Proszę o podpowiedź jak mogę ustawić ostatnio otwierane aplikacje do widoku jak na zdjęciu po lewej stronie. Na początku po zakupie telefonu miałem tak jak na zdjęciu po lewej stronie, po zrobieniu aktualizacji mam widok jak po prawej stronie zdjęcia. 

Z góry dziękuję za podpowiedzi 

image.thumb.png.b2161907cad3c8a7df196eaa45c23c8e.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

@Marcin X1 Teraz tak to wygląda. jak chcesz zmienić to polecam Task Changer (Nice Lock)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi