Skocz do zawartości
Gwozdek

Samochodowa ładowarka wspierająca szybkie ładowanie.

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Jak w temacie. Jakie produkty jesteście w stanie polecić, które nie sprawiają żadnych problemów z P10? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oryginalna ładowarka samochodowa do Huawei - koszt około 70 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Draco73

A dokładniej ta "Huawei SuperCharge Car Charger"

https://m.ceneo.pl/50808688

Ale w gorące dni polecam trzymać telefon na kratce od nawiewu żeby klima chłodziła albo zdała od słońca bo zabezpieczenie w telefonie przed przegrzaniem baterii ogranicza siłę ładowania na tyle że podczas używania nawigacji telefon zamiast ładować powoli się rozładowuje.

Wysłane z Mate 9 PRO przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    banyo69

http://allegro.pl/ladowarka-samochodowa-forcell-quick-charge-3-0-i7035700428.html#thumb/1

Handluję tym u siebie w punkcie. Sam używam, używa też kilku moich kolegów. Ładuje bez problemu nawet jeśli w telefonie włączone jest LTE, GPS, odpalona nawigacja. Warunek jest jeden- ori kabel  z oznaczeniem 5A. Na 2A podtrzymuje napięcie, nie daje rady ładować. Na zamiennikach szybciej pada niż się ładuje, przy obciążonym telefonie. Na czuwaniu nie sprawdzałem.

Tak czy inaczej polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

banyo69...kupiłem ładowarkę o której pisałeś,wszystko fajnie działa.Do ładowania użyłem kabla USB-C 2.0 z ładowarki do P20 Lite(nie wiem czy to jest  kabel  2A czy 5A).W telefonie włączona navi,gps,LTE,bluetooth a telefon jest doładowywany-sprawdzone w dwóch autach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malpaso

Ładowarka samochodowa Setty 5A kupiona w Kauflandzie za 10 zł, do tego kabelek USB C od Samsunga za 10 zł kupiony w serwisie. W telefonie odpalony rejestrator jazdy, internet, GPS i nawigacja. Szybciej ładuje niż rozładowuje.

Ale wpadłem na lepszy pomysł -w sklepie z elektroniką kupiłem samochodową ładowarkę USB 5A do zabudowy za 20 zł, podpiąłem zaciskami do przewodów od zapalniczki i zamontowałem w zaślepce na dodatkowe przełączniki po lewej stronie kierownicy. Operacja zajęła mi pół godziny. Efekt super, wygląda jak fabrycznie zamontowane gniazdo USB. Kabelek skręciłem na ciepło na ołówku. Telefon jest w uchwycie w lewym dolnym rogu szyby, kabelek elegancko się rozciąga na żądaną długość, nic się nie pląta po desce rozdzielczej.

Gniazdo można zamontować praktycznie w każdym miejscu w aucie. Ja wybrałem akurat to bo chciałem mieć pod ręką. 

uio 1-1587x1190.jpg

uio 2-1587x1190.jpg

uio 3-1190x1587.jpg

Edytowane przez malpaso
    Dodałem zdjęcia.
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

@malpaso Ciekawe :) Prosimy o zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zaba44

A polecicie jakąś ładowarkę samochodową z obsługą supercharger i oprócz tego żeby miała jeszcze co najmniej dwa gniazda USB?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Draco73

@zaba44

Myślę że najlepiej orginalna wspiera, szybkie ładowanie i ma 2 USB. https://m.ceneo.pl/50808688

Wysłane z P 20 PRO przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi