Skocz do zawartości
ipsec

Ochrona ekranu - szkła, folie

Rekomendowane odpowiedzi

ipsec

W tym temacie dyskutujemy tylko o ochronie na ekran - szkło, folia

Wasze propozycje, opinie.

Edytowane przez ipsec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cayos

Hej, przyszło do mnie szkło 3mk. Hard Glass Max. Leży idealnie, rewelacyjnie komponuje się z cieniutkim i lekkim etui 3mk.
    Swoją drogą etui jest tak cienkie, ze go w ogóle nie czuć. Jego grubość jest spójna z przyciskami bocznymi. Leżą idealnie równo.

Aha, napisałem ten tekst bez włączania extra czułości dotyku. Nie jest źle:)

PS. Widoczne kropeczki to odbicie folii arc3d na aparacie (nota bene S7).11fcf95896cbe051f23015661c7723d4.jpg64acd61fb7c029ee96f90d0ba06aa8c5.jpg346a3da0e3cec90be70d420ec0684d83.jpgcaba0215bc256891f9ef2288fef5736e.jpgc9cde2def63a3250e93ff736c747bf55.jpg

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Zaznaczę już na wstępie że w tym temacie dyskusja dotyczy tylko i wyłącznie ochrony erkanu. Temat dla etui znajduję się http://forum.android.com.pl/topic/333351-galaxy-s9-etuicase/?page=2

Edytowane przez spec-naz1
    poprawa posta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    King S
    Dnia 16.03.2018 o 19:55, cayos napisał:

Hej, przyszło do mnie szkło 3mk. Hard Glass Max. Leży idealnie, rewelacyjnie komponuje się z cieniutkim i lekkim etui 3mk.
    Swoją drogą etui jest tak cienkie, ze go w ogóle nie czuć. Jego grubość jest spójna z przyciskami bocznymi. Leżą idealnie równo.

Aha, napisałem ten tekst bez włączania extra czułości dotyku. Nie jest źle:)

PS. Widoczne kropeczki to odbicie folii arc3d na aparacie (nota bene S7).11fcf95896cbe051f23015661c7723d4.jpg64acd61fb7c029ee96f90d0ba06aa8c5.jpg346a3da0e3cec90be70d420ec0684d83.jpgcaba0215bc256891f9ef2288fef5736e.jpgc9cde2def63a3250e93ff736c747bf55.jpg

Opisz proszę jaki jest komfort użytkowania tego szkła "pod palcem". Nie jest za bardzo śliskie? Martwi mnie trochę ten zbierający się kurz między szkłem a etui, który jest też widoczny na Twoich zdjęciach. Chociaż muszę przyznać, że cały zestaw prezentuje się bardzo ciekawie. Swoją drogą tutaj widać, jakie nadal ładne zdjęcia robi S7 ;-)

Usunięto treść odnoszącą się do etui

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cayos

Pod palcem idealnie, bez różnicy w promowaniu do "bez szkła". A to pomiędzy to nie kurz tylko pyłek z koszulki bawełnianej. Już go nie ma. Właśnie przed chwilą mi telefon wypadł centralnie ekranem w dół z ok 40 cm. Na szczęście jest ok. :D:D

słownictwo/usunięto część odnoszącą się do etui
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    King S
    11 godzin temu, cayos napisał:

Pod palcem idealnie, bez różnicy w promowaniu do "bez szkła". A to pomiędzy to nie kurz tylko pyłek z koszulki bawełnianej. Już go nie ma. Właśnie przed chwilą mi telefon wypadł centralnie ekranem w dół z ok 40 cm. Na szczęście jest ok. :D:D

Mógłbyś może wrzucić zdjęcie na włączonym i podświetlonym telefonie? Do jakiego momentu jest to szkło po bokach? Nie pokrywa chyba ekranu w całości?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cayos
    Mógłbyś może wrzucić zdjęcie na włączonym i podświetlonym telefonie? Do jakiego momentu jest to szkło po bokach? Nie pokrywa chyba ekranu w całości?
    Minimalnie widać jak się patrzy z boku. Wrzucę pod wieczór.

dodana zawartość

Już nie jest ok, szkiełko odrobinę pękło. Jak je podnioslem, żeby sprawdzić czy ekran cały to poszło po całości. Więc je zdjąłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    King S
    10 godzin temu, cayos napisał:

dodana zawartość

Już nie jest ok, szkiełko odrobinę pękło. Jak je podnioslem, żeby sprawdzić czy ekran cały to poszło po całości. Więc je zdjąłem.

To jest jakaś masakra...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cayos
    To jest jakaś masakra...
    Ale założyłem folię 3d arc. Cienka jak włos, moim zdaniem lepsza niż szkło. I pasuje też do spigena. Zdjęć nie dam, chyba że pecherzyki powietrza zejdą/założą nową na wyspie w galerii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    King S
    11 godzin temu, cayos napisał:

Ale założyłem folię 3d arc. Cienka jak włos, moim zdaniem lepsza niż szkło. I pasuje też do spigena. Zdjęć nie dam, chyba że pecherzyki powietrza zejdą/założą nową na wyspie w galerii.

Znowu pewnie 3Mk polegnie na szkle przy kolejnym modelu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi