Skocz do zawartości
ipsec

Ochrona ekranu - szkła, folie

Rekomendowane odpowiedzi

@ochkarol

Jak tam ta folia od 3mk na cały telefon sie sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Generalnie spoko ale na rogach zaczyna się odklejać. Nie mam jak zdjęcia zrobić. Tam gdzie kupowałem mówili, że producent uwzględnia takie reklamacje ale nie mam czasu pojechać. Poza powyższym nie mam zastrzeżeń. 

Jeśli producent uzna reklamację - będę polecał, jeśli nie - nie będę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ochkarol Jak długo jej używasz?
    Ja mam na moim N9 tą folie 3MK dwa miesiące i jak na razie nic się nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ta Arc 3D jaka jest w dotyku? Gumowana jakby czy normalnie śliska?

Bo niektore tk straszne paćki na ekranie trzymają:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

@balwanekbuli Założyłem na przełomie grudnia - stycznia. Czyli ma 5 miesięcy. Telefon trzymam w kieszeni jeansów i wyciągam go dość często. 

@bartek1234 Miało być mniej ślisko niż na oryginale ale niekoniecznie czuję różnicę. Palców nie zbiera. Nie muszę szorować o spodnie, żeby pozbyć się śladów. Wiadomo, że ideału nie będzie ale jest spoko. Ale to zawsze będzie subiektywna opinia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nr3k
    Napisano (edytowane)
    14 godzin temu, bartek1234 napisał:

@ochkarol

Jak tam ta folia od 3mk na cały telefon sie sprawuje?

Też mam tę folię, w mojej opinii jest bardzo spoko. Za pierwszym razem niedokładnie mi nakleili i odstawała na jednym rogu, ale sprawa od ręki załatwiona w punkcie, teraz już jest wszystko spoko. Z tego co widziałem, to dziewczyna w punkcie nieźle się namęczyła żeby to zerwać, więc myślę, że to na plus. Rysuje się strasznie, ale producent nie kłamie i faktycznie mikro ryski znikają z czasem. Generalnie folia na tył jest dość "gumowa" i telefon trzyma się dłoni, natomiast ta na ekran daje fajny poślizg palca. Kupiłem kilka dni temu, zobaczymy jak będzie to się sprawować na dłuższą metę. 

Edytowane przez nr3k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    purebmx

Hej. Piszę tutaj bo już zgłupiałem szukając w internecie od tych nazw. Moją uwagę przyciągnęły szkła hybrydowe. Na stronie 3mk nie widzę takowego szkła dedykowanego pod Galaxy S9. Szukałem na allegro i już sam nie wiem. Jedni piszą w nazwie flexible, inni hybrydowe inni jeszcze coś innego jak 3D, a później w opisie 2,5D i nic nie trzyma się kupy. Tak samo jak hybrydowe szkło, a w specyfikacji 9H gdzie powinno być te 7 czy coś.. czy ktoś potrafi się wypowiedzieć na temat tych szkiel?

Miałem szkiełko za 150zl na żel i utwardzane światłem UV. Było okej dopóki nie dostało wyższej temperatury. Po reklamacji drugie było takie samo.. stwierdziłem, że kupię sobie od "polskiego banana" szkło za 30zl i jest okej, ale ma czarne ramki i ucina mi znacząco ekran...

Mam etui Spigena i szukam szkiełka.bez czarnych ramek, które będzie ładnie zachodziło na te boczki.. pomocy.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi