Skocz do zawartości
Diwad

Zakup szkła hartowanego Tmax

Rekomendowane odpowiedzi

@Diwad  czemu nie macie poczty pobrania ? :(  Jaki case do tego szkła polecacie ? Dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diwad

Cena była niewiele mniejsza od kuriera, a z naszego doświadczenia wynika że jakość PP spadła w ostatnim czasie.

T-Max na s9 plus jest trochę wyższy niż Dome (w przeciwieństwie do S8) i musimy przetestować najpierw kilka modeli. Na pewno wszystkie etui z poliwęglanu będą kompatybilne, czyli Ringke slim, msvii, Spigen thin fit, itp. Te z tpu mogę sprawdzić w poniedziałek.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Diwad a powiesz mi moze jeszcze jaka bedzie cena tego szkła bez lampy ? Moja kobieta ma taką do pazurów to bym poczekał chwile. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diwad

Cena była niewiele mniejsza od kuriera, a z naszego doświadczenia wynika że jakość PP spadła w ostatnim czasie.

T-Max na s9 plus jest trochę wyższy niż Dome (w przeciwieństwie do S8) i musimy przetestować najpierw kilka modeli. Na pewno wszystkie etui z poliwęglanu będą kompatybilne, czyli Ringke slim, msvii, Spigen thin fit, itp. Te z tpu mogę sprawdzić w poniedziałek.

@lechu_com myślę że w granicach 59-69zl szkło z klejem.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy Tmax pasuje do zamykanego VRS ? Czy da sie odgiac klapka tego VRS zeby w uchwyt samochodowy wsadzić ? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diwad

@up

Nie powinno być problemu z Dandy. Co do wsadzenia w uchwyt to rozumiem, że chodzi Ci o taki z ramionami? Wtedy może być to trochę niewygodne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 23.03.2018 o 19:09, Diwad napisał:

Obecnie nie. Pojawia się one za około tydzień .

@up, kod wpisujesz w koszyku.

Diwad, czy pojawiły się już same szkła bez lapmy. Znalazłem u innego Polskiego sprzedawcy takie same szkoło, lecz z oznaczeniem 5D. Czy Twoje szkło i szkło T-Max 5D to te same produkty? Ostanie pytanie, czy etui Spigen i szkło T-Max do S9+ widoczne u Ciebie na stronie internetowe są dostępne od ręki? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakul

Szkło T-MAX z etui Spigen Tough Armor nie ma problemu. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu, szkło rewelka. Mam tylko nadzieję że w przyszłości nie będzie problemu ze zdjęciem tego szkła jak by się coś wydarzyło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie zakupiłem dwa szkiełka T-Max u Diwada plus etui Spigen Ultra Hybrid i Ringke Fusion, powinno wszystko pasować. 

Ps. Polecam Diwada, szybko i bez problemowo. Napewno coś jeszcze od Niego wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lucek mowil, ze gorna ramka jest trochę za ciasna i mu szkło nie chciało siąść. Diwad czy jest to poprawione ?

Dzisiaj szklo doszlo, ale telefon z T-mobile nie doszedł :-/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi