Skocz do zawartości
Diwad

Zakup szkła hartowanego Tmax

Rekomendowane odpowiedzi

Lucek wspominał również, że idzie nowa partia z poprawiony ramkami montażowymi (w filmie Lucka bylo o Note 8 a nie o s9+). Jak założę szkło to zweryfikuje problemy z montażem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez zamowilem u Diwada szklo tmax i moja ramka z kolei jest ZA LUZNA.. nie da sie ulozyc szkla w jednej idealnej pozycji tylko szklo plywa po wyswietlaczu. Najgorsze jest to, ze ramka jest luzna do takiego stopnia, ze szklo potrafi wychodzic poza brzegi wyswietlacza. Nie zdecydowalem sie na montaz jak na razie, chyba bede odsylac zestaw poniewaz jest duze ryzyko, ze nie siadzie tak jak powinno a wywalenie stowki w bloto to nie jest dobry pomysl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i może właśnie dlatego WhiteStone Dome Glass jest droższe. tam chyba nie ma takich problemów. cena=jakość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z własnego doświadczenia polecam kupić samo szkło i klej jeśli się uda, a lampę pożyczyć od jakiejś kobitki. Dużo lepiej nakleimy to szkło nie używając żadnych ramek które i tak są niedorobione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakul

Ale filozofujecie. Ramka tylko pomaga w ułożeniu szkła i właściwej aplikacji kleju, a szkło i tak samo się ułoży względem krzywizny wyświetlacza. Moje musiałem tylko delikatnie wyśrodkować na wysokości. Swoje szkło kupiłem za 104zl z wysyłką, dokładanie kolejnej stówki jest według mnie całkowicie nie uzasadnione ale co kto lubi. A i z tym zachwalaniem DG byłbym ostrożny bo już są 2 posty w temacie o ochronie wyświetlacza i widać jak się ładnie odkleja od wyświetlacza.

Edytowane przez szakul

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam na info z montażu z nowej serii, zresztą zanim założę szklo musze przetestować wyświetlacz. 200 zł na szklo dome to trochę dużo, do tego etui za 50 i wydatki idą w górę. Zastanawiałem się czy folia łatwiejsza w aplikacji by mi nie wystarczyła bo wziąłem ubezpieczenie wyświetlacza w T-Mobile. Dotychczas miałem szczęście z wyświetlaczami.

Edytowane przez Grzegorz Fortuna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak z demontażem szkła, ktoś już testował zdejmowanie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakul

Na Youtubie jest kilka filmów które pokazują jak zdejmuje się takie szkło i jak widzę większych problemów z tym nie ma. Nie znalazłem tylko informacji po jakim czasie szkło było zdejmowane. Czy po pół roku, czy roku też tak gładko pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie zamówiłem szkło T-max. Jak przyjedzie i zamontuje to się podzielę opinią :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diwad
    Dnia 31.03.2018 o 11:02, Radekst03 napisał:

Ja tez zamowilem u Diwada szklo tmax i moja ramka z kolei jest ZA LUZNA.. nie da sie ulozyc szkla w jednej idealnej pozycji tylko szklo plywa po wyswietlaczu. Najgorsze jest to, ze ramka jest luzna do takiego stopnia, ze szklo potrafi wychodzic poza brzegi wyswietlacza. Nie zdecydowalem sie na montaz jak na razie, chyba bede odsylac zestaw poniewaz jest duze ryzyko, ze nie siadzie tak jak powinno a wywalenie stowki w bloto to nie jest dobry pomysl.

Hej. Sory, ale nie miałem subskrypcji w tym wątku. Szczerze to nie pamiętam abyśmy mieli taki problem z S9 plus. Mieliśmy jeden problem ze szkłem, ale to raczej był błąd przy pakowaniu w fabryce. W jakim stopniu szkło wychodzi poza ekran? Możesz podesłać jakieś zdjęcie do nas na maila? info? homescreen.pl ? Na pewno coś zaradzimy.

W tym tygodniu mieliśmy świeża dostawę t-maxow i szczerze to przy montażu nie widziałem różnicy między poprzednia. Zapytam jednak producenta co mogło być powodem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi