Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei MediaPad M5 10 - opinie, wrażenia.

Rekomendowane odpowiedzi

I jak Wam działa tablet po aktualizacji do 9? Jakie wrażenia? Żadnych problemów?
    Tablet po aktualizacji działa w porządku. Jedynie są problemy z działaniem niektórych aplikacji, które nie są zoptymalizowane pod android 9, jak np. NC + GO.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój M5 LTE z niemieckiego Saturna też nie ma aktualizacji.
    Ogólnie trochę irytuje mnie, że producenci traktują tablety za telefonami. Rozumiem, że dużo mniej się ich sprzedaje i coraz rzadziej je wymienia względem telefonów ale ci, którzy chcą jednak mieć tablet, niezależnie od rozmiaru, niech dostają taki sam high tech jak obecne telefony a nie zawsze rok, jak nie dłużej, opóźnienia. Podobnie aktualizacje oprogramowania.
    Co zaś do samego tabletu to jestem w sumie zadowolony. Co prawda ZenPinball w który często pykam, nie chodzi całkiem płynnie. IPS widać, że IPS ale też spokojnie da się wszystko i wszędzie oglądać. Może poza mega słońcem. No i jego mniejszy brat jest lepszym all rounderem ma się rozumieć. Ale jest OK i kupiłbym go jeszcze raz, nawet jeśli już bym wtedy wiedział, że przyciski głośności i zasilania są tak zaaajebiście nieergonomicznie wyprofilowane, że 4 na 5 razy jak chce je wcisnąć, nie wciskam ich za pierwszym razem.
    Ale ma za to mega głośniki :)

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakul

Przyciski głośności to faktycznie porażka, ale można je zastąpić widgetem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie po aktualizacji zniknęła opcja w jakiej pozycji ma pracować tablet. Używam go głównie jako nawigacja i odtwarzacz audiobooków, w pozycji poziomej. Teraz muszę mieć wlaczony auto obrót, bo inaczej jest w pozycji pionowej. Trochę mnie to wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie aktualizowałem tabletu i dalej używam Oreo, ale nie widzę opcji o której piszesz. Jest tylko autoobrót, który w przypadku aplikacji przeznaczonych na smartfony wymaga ręcznego ustawiania orientacji. Są też apki, które działają wyłącznie w trybie pionowym np. Moje Orange. Na poprzednim tablecie miałem zainstalowaną apkę, która wymuszała tryb poziomy, ale czasami "strzelała focha".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.
    Mam pytanie...Korzysta ktoś z modelu Huawei MediaPad M5 wi-fi z rysikiem? W sklepie MM jest dostępny za 999 złociszy...
    Warto brać?
    Zależy mi na tym aby czytać pdf, robić notatki rysikiem, córa czasem coś pomaluje rysikiem, YT, przeglądanie internetu...
    Warto?
    Czy iść w Samsunga tylko jakiego? W miarę przystępnej cenie? Czy iPada 2018 9.7 z rysikiem? Tylko rysik chyba osobno trzeba kupować więc pewnie tak z 2k trzeba dać.
    Proszę o pomoc [emoji846]

śmigane na krawędzi S7Edge [emoji7]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do naszego tabletu m5.10 pojawiła się aktualizacja 9.1.0.327

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi