Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P20. Bateria - statystyki i dyskusja.

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Tutaj można się pochwalić, jakie statystki osiągacie na jednym ładowaniu, doradzić coś lub zapytać, jak można wydłużyć czas pracy baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No chciałbym właśnie żeby ktoś dodał jakiś zrzut jak ta bateria bo wygląda że będzie dobrze :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rkl

Właśnie zostało mi 3% baterii. Telefon działał prawie 3 dni, w tym czasie masa smsow, ponad 3h rozmów i około 3h włączonego ekranu

Screenshot_20180404-085903.thumb.jpg.f211cbe6f67aca5fa79acfb07c44ffcb.jpg

Edytowane przez Gwozdek
    Poprawa czytelności posta.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypowiem się co do SOT'u. Jestem po pięciu cyklach ładowania i telefon pozwalał mi na osiągnięcie MINIMUM 6 godzin na włączonym ekranie, przy użyciu transmisji LTE w trakcie korzystania z YT i około 40 % podświetleniu, z zaznaczeniem, że nie była to ciągła praca na urządzeniu- wtedy wynik byłby zapewne o wiele lepszy. W porównaniu do mojego poprzedniego telefonu (SGS7 EDGE) jest nieco gorzej- tam wynik minimalny przy podobnych warunkach oscylował w granicach  7-7,5 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cichy51

Ja się wypowiem po dobie użytkowania. Póki co to bateria trzyma o niebo lepiej od mojego poprzedniego Galaxy S8. Jestem bardzo zadowolony. Zobaczę jak będzie po kilkunastu ładowaniach kiedy bateria się ułoży. Może jeszcze lepiej ? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

53% zeszło w 2h 49min. Tylko na LTE. W tym godzinę YT podczas jazdy autem, Bluetooth włączony. Synchronizacja dwóch skrzynek mail. Około 1h rozmów. Czyli takie normalne użytkowanie. 

Screenshot_20180424-055547.jpg

Kolejne prawie 50% baterii. Ale tym razem tylko i wyłącznie prawie oglądanie filmu i YouTube przez net na LTE ze sparowanym Bluetooth w aucie. Widać bardzo duże użycie ekranu. Około 2h biorąc pod uwagę, że sporo było jazdy gdzie telefon wciąż szuka sygnału, to dobry wynik na takie użycie.

Screenshot_20180424_195641.jpg

Screenshot_20180424-195647.jpg

Kolejny update. Cały cykl. W głównej mierze na LTE. Dużo YouTube oraz oglądanie serialu przez Chrome. Do tego sporo Messengera, kilka maili itp itd.

Screenshot_20180425-091711.jpg

Screenshot_20180425_091706.jpg

Edytowane przez MarlonRandom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MEXXIO

A powiedzcie mi jak wygląda ładowanie bo czytałem na któreś stronie aby rozładowywać do 20% i ładować do jakiś 80% to niby powoduje że nie skracamy żywotności baterii. Jak to teraz jest z tymi bateriami w nowych tel?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    banyo69

Każdego tel używam ok roku. Każdy ładuję tak samo, czyli na noc do fazy. Podłączony średnio 7h i każdy nawet po toku trzyma tak samo pomimo tego, że ładuje się na full.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 27.04.2018 o 17:32, MEXXIO napisał:

A powiedzcie mi jak wygląda ładowanie bo czytałem na któreś stronie aby rozładowywać do 20% i ładować do jakiś 80% to niby powoduje że nie skracamy żywotności baterii. Jak to teraz jest z tymi bateriami w nowych tel?

To jest najlepszy sposób i na pewno wydłuży nieco żywotność, ale nie wiem, czy jest to warte zachodu. Tak jak poprzednik - poprzedni tel ładowałem przez całą noc i po półtorej roku telefon trzymał bardzo podobnie, maksymalnie do 5% krócej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To I wyłącznie LTE z oglądaniem Netflixa  na laptopie poprzez hotspota z P20. Cały czas min 4h nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Screenshot_20180504_202205.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi